Vebinārs “Skolēnu pašpārvaldes Latvijā – jauniešu līdzdalības esošā prakse un potenciāls attīstībai”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) īsteno vebināru ciklu “Darbs ar jaunatni šodien un rīt” un aicina pieteikties tiešsaistes vebināriem februārī.

Vebināri paredzēti jaunatnes darbā iesaistītajiem, gan tiem, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem, gan tiem, kuri vēl tikai plāno to darīt.

Dalībai vebināros ir nepieciešams iepriekš reģistrēties.

Vebinārs “Skolēnu pašpārvaldes Latvijā – jauniešu līdzdalības esošā prakse un potenciāls attīstībai”

Vebināra ietvaros tiks prezentēts pētījums par skolēnu pašpārvalžu darbu, kā arī atklāta pieteikšanās jaunajam skolēnu pašpārvalžu iniciatīvu projektu konkursam, kurā šogad plānots iesaistīt vairāk kā 135 skolu komandas no visas Latvijas.

Pasākuma izskaņā ir paredzēta saruna ar skolas direktori, kā arī viesiem,  kas savulaik darbojušies jauniešu domē/skolēnu pašpārvaldē un ar savu piemēru var uzrunāt šodienas jauniešus būt aktīviem un mērķtiecīgiem.

Vebinārs paredzēts darbā ar jaunatni iesaistītajiem, skolotājiem, pašpārvalžu atbalsta personām, pašpārvalžu dalībniekiem un citiem interesentiem.

Pētījumu par skolēnu pašpārvalžu darbu prezentēs pētnieks un sociologs Gints Klāsons.

Diskusijas viesi būs:

  • Valmieras tehnikuma Direktores vietniece kultūrizglītības un personības attīstības jomā Vita Zeibote
  • Latvijas Ārlietu ministrijas preses sekretārs Jānis Beķeris
  • Aktīva jauniete, Nīderlandē dibinātās kompānijas ‘’The Next Web’’ mārketinga speciāliste ar pieredzi pasākumu organizēšanā Katrīna Brālīte

Vebināru moderēs Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu koordinators Ralfs Grīnvalds.

Dalīties
Translate »