Vebinārs “Mākslīgais intelekts kā papildu kolēģis projektu rakstīšanā?”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aprīlī organizēs divus vebinārus par mākslīgo intelektu un tā integrēšanu projektu rakstīšanā un darbā ar jaunatni. Pirmais vebinārs “Mākslīgais intelekts kā papildu kolēģis projektu rakstīšanā?” notiks 11. aprīlī plkst. 10.30 tiešsaistē Zoom platformā. Pieteikties aicināti darba ar jaunatni veicēji no organizācijām un pašvaldībām, jaunieši un citi interesenti!

11. aprīļa plkst. 10.30 vebinārā “Mākslīgais intelekts kā papildu kolēģis projektu rakstīšanā?” būs iespēja uzzināt – vai mākslīgo intelektu (MI) drīkst izmantot projektu rakstīšanā? Ja jā, tad kurā rakstīšanas posmā? Kas tiek uzskatīti par MI rīkiem?

Apskatīsim arī rīkus, kuri var noderēt dažādos projekta posmos, kā arī uzklausīsim labās prakses piemērus no projektu rakstītājiem no dažādām Latvijas vietām. Tāpat eksperts sniegs ieskatu, kādi MI rīki var noderēt, lai ietaupītu savu laiku un resursus.

Dalībai vebinārā ir nepieciešams iepriekš reģistrēties, aizpildot anketu. Tas iespējams līdz vebināra sākumam.

Radās jautājumi?

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatoru Ingmāru Zvirgzdiņu (ingmars.zvirgzdins@jaunatne.gov.lv, +371 62001011).

Dalīties
Translate »