Vebinārs “Liekam lietā līdzdalību!”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA), atbalstot darba ar jaunatni attīstību,  organizēs astoņu vebināru ciklu “Darbs ar jaunatni šodien un rīt”. Tajā tiks sniegta noderīga informācija darbā ar jaunatni iesaistītajiem. Vebināri norisināsies laikā no janvāra līdz maijam, katru otro trešdienu plkst.10.30 -12.00. Dalībai vebināros nepieciešams iepriekš reģistrēties.

Trešais vebinārs “Liekam lietā līdzdalību!” notiks 22. februārī plkst. 10.30-12.00.

Jaunatnes līdzdalība ir viena no Eiropas Jaunatnes programmu prioritātēm, un vebinārs attīstīs izpratni par līdzdalības jēdzienu, tās dažādajiem līmeņiem un formām. Vebinārā saņemsiet praktiskus padomus, kā veicināt jauniešu pilsonisko līdzdalību jēgpilni, ilgtspējīgi, ar jauniešiem saistošām metodēm – tostarp veidojot vai stiprinot sistēmisku pieeju pašvaldības līmenī. Būs iespēja iepazīties ar pieredzes stāstiem par dažādām līdzdalības formām un līmeņiem, un to, kādas jaunas līdzdalības iespējas paver jaunais Pašvaldību likums, kas stājies spēkā 2023.gada 1.janvārī.

Vebinārā tiks aplūkotas šādas tēmas:

  1. Jauniešu pilsoniskās līdzdalības veidi – dažādu aktivitāšu piemēri;
  2. Jauniešu pilsoniskās līdzdalības līmeņi – ko iespējams ietekmēt?
  3. Pašvaldību likums un jauniešu līdzdalības iespējas vietējā līmenī;
  4. Jauniešu līdzdalības veicināšana JSPA un pieejamais atbalsts.

Vebināru vadīs JSPA mācību vadītāja Linda Kalniņa-Roderte, un ar pieredzes stāstiem dalīsies IZM konkursa “Labākais darbā ar jaunatni” kategorijas „Līdzdalības stiprinātājs” balvu saņēmēji, “Erasmus+” Jaunatnes līdzdalības projektu īstenotājs, kā arī iniciatīvas izglītības iestāžu pašpārvalžu atbalstam “Kontakts” projektu īstenotājs.

Vebināram “Liekam lietā līdzdalību!” iespējams reģistrēties šeit.

Dalīties
Translate »