Vebinārs “Demokrātijas spēks: Ceļš uz efektīvu Jauniešu domi”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA), atbalstot darba ar jaunatni attīstību, organizē tiešsaistes vebināru ciklu “Darbs ar jaunatni šodien un rīt”. Tā ietvaros 30. janvārī plkst. 10.30-12.00 notiks pirmais vebinārs “Demokrātijas spēks: Ceļš uz efektīvu Jauniešu domi”.

Bieži Jauniešu dome ir kā papildinājums jauniešu centriem pasākumu organizēšanā, bet tam vai tā ir jābūt? Vebinārs “Demokrātijas spēks: Ceļš uz efektīvu Jauniešu domi” iedrošinās gan jaunatnes darbā iesaistītos, gan jauniešus līdzdarboties pašvaldību demokrātiskajā procesā un veidot Jauniešu domi, kura ir spēcīgs instruments jauniešu interešu pārstāvniecībai.

Vebinārs paredzēts pašvaldību Jauniešu domēm – gan tām, kuras jau ir ar pieredzi, gan tām, kuras tikko uzsākušas savas gaitas, kā arī pašvaldībām un citām organizācijām, kuras vēlās iesaistīties jauniešu interešu pārstāvniecībā pašvaldībās.

Savos pieredzes stāstos dalīsies Madonas un Saldus Jauniešu domes. Pasākuma izskaņā visiem dalībniekiem būs iespēja apmainīties ar viedokļiem  par dzirdēto, padalīties ar savu pieredzi, saņemt atbildes uz saviem jautājumiem saistībā ar Jauniešu domi.

Dalībai vebinārā ir nepieciešams iepriekš reģistrēties. Tas iespējams līdz vebināra sākumam.

Vebināra vadītāja

Inesei Minšī ir liela starptautiskā pieredze, kas gūta, dzīvojot vairākās valstīs un vadot mācības starptautiskām jauniešu un jaunatnes darbinieku grupām. Nu jau vairāk kā 10 gadus Inese ir veidojusi un īstenojusi projektus, kā arī izstrādājusi metodoloģiskos materiālus, kas ir palīdzējuši veicināt jauniešu līdzdalību. Vebināra ietvaros Inese dalīsies ar idejām, ieteikumiem un labās prakses piemēriem, kas apzināti, vairāk nekā gada garumā pētot jauniešu interešu aizstāvības tēmu kopā ar kolēģiem no Vācijas, Beļģijas un Horvātijas.

Vebināra eksperte

Ieva Kaltniece ir pieredzējusi koordinatore, kura vairāku gadu garumā ir vadījusi Kuldīgas Jauniešu domi un veiksmīgi sadarbojusies ar pašpārvaldēm. Viņa ir īstenojusi gan vietēja, gan starptautiska mēroga projektus, kuri ir veicinājuši jauniešu līdzdalību. Ieva ar prieku dalās ar savu bagāto pieredzi un zināšanām par Jauniešu domēm un pašpārvaldēm, it īpaši attiecībā uz jauniešu līdzdalības veicināšanu un interešu aizstāvību pašvaldībās un to lēmumu pieņemšanas procesos. No Ievas šajā vebinārā Tev būs lieliska iespēja uzzināt vairāk par šiem tematiem.

Papildu informācija

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatoru Ingmāru Zvirgzdiņu (ingmars.zvirgzdins@jaunatne.gov.lv, +371 62001011).

Dalīties
Translate »