Vebinārs “Brīvprātīgā darba ieguvumi“

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA), atbalstot darba ar jaunatni attīstību,  organizēs astoņu vebināru ciklu “Darbs ar jaunatni šodien un rīt”. Tajā tiks sniegta noderīga informācija darbā ar jaunatni iesaistītajiem. Vebināri norisināsies laikā no janvāra līdz maijam, katru otro trešdienu plkst.10.30 -12.00. Dalībai vebināros nepieciešams iepriekš reģistrēties.

Ceturtais vebinārs “Brīvprātīgā darba ieguvumi“ notiks 08.03.2023. plkst. 10.30 – 12.00.

Vai tava nevalstiskā organizācija, jauniešu centrs vai pašvaldība vēlas īstenot programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba projektus? Vai esi jaunietis, kas vēlētos Latvijā vai ārvalstīs darīt brīvprātīgo darbu, iegūstot vērtīgu pieredzi? Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) vebināru cikla “Darbs ar jaunatni šodien un rīt” ietvaros 8. martā plkst. 10.30-12.00 aicina nevalstisko organizāciju, jauniešu centru, pašvaldību, skolu un citu organizāciju pārstāvjus, kā arī  jauniešus, kuriem ir interese īstenot programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” (ESK) brīvprātīgā darba projektus, piedalīties tiešsaistes vebinārā “Brīvprātīgā darba ieguvumi”.

Vebinārā uzzināsi:

  1. kas ir programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba projekti;
  2. kā brīvprātīgā darba projektus uzsākt, īstenot un kā tajos iesaistīties;
  3. praktisku ieskatu par projektu norisi, ieguvumiem un izaicinājumiem, klausoties organizāciju un brīvprātīgo pieredzes stāstos.

Vebināru vadīs JSPA mācību vadītāja, pieredzējusi jaunatnes jomas darbiniece Ilze Jēče.

Vebināram “Brīvprātīgā darba ieguvumi” iespējams reģistrēties šeit.

Dalīties
Translate »