Vebinārs “Atļautais paņēmiens: Mākslīgais intelekts darbā ar jaunatni”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aprīlī organizēs divus vebinārus par mākslīgo intelektu un tā integrēšanu projektu rakstīšanā un darbā ar jaunatni. Otrais vebinārs “Atļautais paņēmiens: Mākslīgais intelekts darbā ar jaunatni” notiks 25. aprīlī plkst. 10.30 tiešsaistē Zoom platformā. Pieteikties aicināti darba ar jaunatni veicēji no organizācijām un pašvaldībām, jaunieši un citi interesenti!

Vebinārs “Atļautais paņēmiens: Mākslīgais intelekts darbā ar jaunatni”

25. aprīļa plkst. 10.30 vebinārā “Atļautais paņēmiens: Mākslīgais intelekts darbā ar jaunatni” atbildēsim uz jautājumiem – vai un kur mākslīgais intelekts (MI) ir noderīgs darbā ar jaunieti? Vai MI var būt jaunatnes darbinieka roku “pagarinājums”?

Digitālā joma attīstās straujiem soļiem. Arī jaunatnes joma ir tā, kura šajā ziņa ir ļoti prasīga. Šis vebinārs ļaus iedziļināties MI pasaulē un saprast, vai tas mums ir draugs un palīgs ikdienas darbā ar jaunatni. Ar labās prakses piemēriem un eksperta palīdzību meklēsim rīkus, kuri manāmi atvieglo darāmos darbus jaunatnes jomā – saziņā, atskaitē, rakstos, plānošanā un daudz kur citur.

Dalībai šajā vebinārā ir nepieciešams iepriekš reģistrēties, aizpildot anketu. Tas iespējams līdz vebināra sākumam.

Radās jautājumi?

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatoru Ingmāru Zvirgzdiņu (ingmars.zvirgzdins@jaunatne.gov.lv, +371 62001011).

Dalīties
Translate »