SALTO “ID talks” tiešsaistes sarunu cikla vebinārs “Trauksme par klimata pārmaiņām”

SALTO ID Resursu centrs kopā ar stratēģisko partnerību “Garīgā veselība darbā ar jaunatni” organizēs tiešsaistes vebināru ciklu “ID Talks” par garīgo veselību. Vebināri notiks katru otro trešdienu, sākot no 2023. gada 15. februāra līdz 12. aprīlim, tiešsaistē Zoom platformā.

Vebināru cikls notiks angļu valodā un paredzēts: jaunatnes darbiniekiem, jaunatnes līderiem, brīvprātīgajiem, kuri ir iesaistīti ES jaunatnes programmās, kā arī visiem interesentiem, kuriem rūp darbs ar jaunatni un iekļaušanas jautājumi.

  1. 01.03.2023. plkst. 14.00 pēc Latvijas laika “Trauksme par klimata pārmaiņām” Ja klimata pārmaiņas un vides jautājumi liek jauniešiem “iziet ielās”, šīs globālās pārmaiņas acīmredzami ietekmē  arī jauniešu garīgo veselību un labbūtību. Kāda veida pieejas palīdz mazināt trauksmi par klimata pārmaiņām? Piedalieties šajā vebinārā un uzziniet, kāda loma var būt darbam ar jaunatni, lai mazinātu ar klimata pārmaiņām saistīto trauksmi! Vieslektore:  Anna Pribil, Austrija.

Pieteikšanās dalībai vebināros iespējama līdz 14. februārim, aizpildot reģistrācijas anketu. Visi reģistrētie dalībnieki saņems Zoom saiti vienu nedēļu pirms katra vebināra. Vairāk par sarunu ciklu un iepriekšējo gadu pieredzi iespējams uzzināt SALTO ID tīmekļa vietnē.

Dalīties
Translate »