SALTO “ID talks” tiešsaistes sarunu cikla vebinārs “Jaunatnes darbinieku labbūtība”

SALTO ID Resursu centrs kopā ar stratēģisko partnerību “Garīgā veselība darbā ar jaunatni” organizēs tiešsaistes vebināru ciklu “ID Talks” par garīgo veselību. Vebināri notiks katru otro trešdienu, sākot no 2023. gada 15. februāra līdz 12. aprīlim, tiešsaistē Zoom platformā.

Vebināru cikls notiks angļu valodā un paredzēts: jaunatnes darbiniekiem, jaunatnes līderiem, brīvprātīgajiem, kuri ir iesaistīti ES jaunatnes programmās, kā arī visiem interesentiem, kuriem rūp darbs ar jaunatni un iekļaušanas jautājumi.

  1. 12.04.2023. plkst. 14.00 pēc Latvijas laika “Jaunatnes darbinieku labbūtība” Lai rūpētos par kādu citu, jums jāparūpējas pašam par sevi!  Kā to darīt? Ar kādiem izaicinājumiem saskaras jaunatnes darbinieki? Kā sevi pasargāt no izdegšanas? Vebinārā jūs uzzināsiet par kompetencēm, kuras nepieciešamas, lai parūpētos par savu paša garīgo veselību un labbūtību, lai jūs kā jaunatnes darbinieki spētu labāk atbalstīt jauniešus. Vieslektore: Nataļja Gudakovska, Latvija.

Pieteikšanās dalībai vebināros iespējama līdz 14. februārim, aizpildot reģistrācijas anketu. Visi reģistrētie dalībnieki saņems Zoom saiti vienu nedēļu pirms katra vebināra. Vairāk par sarunu ciklu un iepriekšējo gadu pieredzi iespējams uzzināt SALTO ID tīmekļa vietnē.

Dalīties
Translate »