SALTO “ID talks” tiešsaistes sarunu cikla vebinārs “Ievads sarunām par jauniešu garīgo veselību”

SALTO ID Resursu centrs kopā ar stratēģisko partnerību “Garīgā veselība darbā ar jaunatni” organizēs tiešsaistes vebināru ciklu “ID Talks” par garīgo veselību. Vebināri notiks katru otro trešdienu, sākot no 2023. gada 15. februāra līdz 12. aprīlim, tiešsaistē Zoom platformā.

Vebināru cikls notiks angļu valodā un paredzēts: jaunatnes darbiniekiem, jaunatnes līderiem, brīvprātīgajiem, kuri ir iesaistīti ES jaunatnes programmās, kā arī visiem interesentiem, kuriem rūp darbs ar jaunatni un iekļaušanas jautājumi.

  1. 15.02.2023. plkst. 14.00 pēc LV laika “Ievads sarunām par jauniešu garīgo veselību” – kas ir jauniešu garīgā veselība un kas nav? Kā garīgā veselība tiek uztverta? Kāda ir situācija jauniešu garīgās veselības un labbūtības jomā pašlaik? Kam mums būtu jāpievērš uzmanība? Vieslektore: Maria Agorastou, Grieķija.

Pieteikšanās dalībai vebināros iespējama līdz 14. februārim, aizpildot reģistrācijas anketu. Visi reģistrētie dalībnieki saņems Zoom saiti vienu nedēļu pirms katra vebināra. Vairāk par sarunu ciklu un iepriekšējo gadu pieredzi iespējams uzzināt SALTO ID tīmekļa vietnē.

Dalīties
Translate »