SALTO “ID talks” tiešsaistes sarunu cikla vebinārs “Atkarība no sociālajiem medijiem”

SALTO ID Resursu centrs kopā ar stratēģisko partnerību “Garīgā veselība darbā ar jaunatni” organizēs tiešsaistes vebināru ciklu “ID Talks” par garīgo veselību. Vebināri notiks katru otro trešdienu, sākot no 2023. gada 15. februāra līdz 12. aprīlim, tiešsaistē Zoom platformā.

Vebināru cikls notiks angļu valodā un paredzēts: jaunatnes darbiniekiem, jaunatnes līderiem, brīvprātīgajiem, kuri ir iesaistīti ES jaunatnes programmās, kā arī visiem interesentiem, kuriem rūp darbs ar jaunatni un iekļaušanas jautājumi.

  1. 15.03.2023. plkst. 14.00 pēc Latvijas laika “Atkarība no sociālajiem medijiem”. Jūs noteikti ziniet jauniešus, kuri nespēj atrauties no savu mobilo telefonu ekrāniem. Šajā vebinārā runāsim par sociālo mediju atkarību. Kā to noteikt sev un citiem? Kas ir galvenie iemesli un sekas? Kā šī atkarība ietekmē jauniešu garīgo veselību un labbūtību? Vebinārs sniegs idejas par praktiskiem rīkiem un atbalstu, ko var sniegt darbs ar jaunatni. Vieslektore:  Katja Mankinen, Sosped Fondation, Somija.

Pieteikšanās dalībai vebināros iespējama līdz 14. februārim, aizpildot reģistrācijas anketu. Visi reģistrētie dalībnieki saņems Zoom saiti vienu nedēļu pirms katra vebināra. Vairāk par sarunu ciklu un iepriekšējo gadu pieredzi iespējams uzzināt SALTO ID tīmekļa vietnē.

Dalīties
Translate »