SALTO “ID talks” tiešsaistes sarunu cikla vebinārs “Atbalsts jauniešu labbūtībai”

SALTO ID Resursu centrs kopā ar stratēģisko partnerību “Garīgā veselība darbā ar jaunatni” organizēs tiešsaistes vebināru ciklu “ID Talks” par garīgo veselību. Vebināri notiks katru otro trešdienu, sākot no 2023. gada 15. februāra līdz 12. aprīlim, tiešsaistē Zoom platformā.

Vebināru cikls notiks angļu valodā un paredzēts: jaunatnes darbiniekiem, jaunatnes līderiem, brīvprātīgajiem, kuri ir iesaistīti ES jaunatnes programmās, kā arī visiem interesentiem, kuriem rūp darbs ar jaunatni un iekļaušanas jautājumi.

  1. 29.03.2023. plkst. 14.00 pēc Latvijas laika “Atbalsts jauniešu labbūtībai”. Kādas ir jauniešu vajadzības, kā šīs vajadzības labāk atbalstīt? Kāda veida papildus atbalsts ir nepieciešams jauniešu ar ierobežotām iespējām garīgajai veselībai?  Vebinārā gūsiet priekšstatu par Resilience pieeju, kā arī uzzināsiet, kā starptautiskajos projektos radīt piederības un drošības sajūtu. Vieslektore:  Ana Perović, Serbija.

Pieteikšanās dalībai vebināros iespējama līdz 14. februārim, aizpildot reģistrācijas anketu. Visi reģistrētie dalībnieki saņems Zoom saiti vienu nedēļu pirms katra vebināra. Vairāk par sarunu ciklu un iepriekšējo gadu pieredzi iespējams uzzināt SALTO ID tīmekļa vietnē.

Dalīties
Translate »