Vebinārs par digitālajiem rīkiem mācīšanās procesā un spēļošanu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) laika posmā no 2023. gada 26. aprīļa līdz 31. augustam organizē moduļu mācības par digitālo darbu ar jaunatni. Tā ietvaros 2023. gada 5. jūlijā plkst. 10.30-12.00 notiks vebinārs par digitālajiem rīkiem mācīšanās procesā un spēļošanai. Tajā darbā ar jaunatni iesaistītajām organizācijām, biedrībām, NVO un pašvaldību pārstāvjiem, kā arī jaunatnes speciālistiem tiks sniegta noderīga informācija par digitālo rīku radošu pielietošanu mācīšanas procesā, kā arī citām ar digitālo transformāciju jaunatnes jomas griezumā saistītām tēmām.

Vebināru vadīs JSPA mācību vadītāja un pieredzējusi jaunatnes jomas darbiniece Linda Kalniņa-Roderte. Vebinārā piedalīsies un savu ekspertīzi sniegs biedrības “Riga TechGirls”, kas virza sieviešu izglītošanās digitālajā jomā attīstību Latvijā, valdes locekle Aiva Staņēviča.

Reģistrācija vebināram

Reģistrēties vebināram iespējams līdz 4. jūlijam, aizpildot reģistrācijas formu.

! Pieteikšanās dalībai mācību ciklā ir noslēgusies. Savukārt pieteikšanās 5. jūlija vebināram ir atvērta un iespējama ikvienam jaunatnes jomā iesaistītajam – arī tiem, kas nav pieteikušies visam mācību ciklam.

Dalīties
Translate »