Informatīvā diena par Solidaritātes projektiem

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina organizācijas, pašvaldības, jauniešu neformālās grupas un ikvienu, kas vēlas īstenot programmu “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektus piedalīties informatīvajā dienā, kas tiks organizēta tiešsaistē. Dalībniekiem iepriekš jāreģistrējas norādītajā saitē.

Informācija par informatīviem tiešsaistes pasākumiem platformā “Zoom” projektu īstenotājiem:

30. augustā, plkst. 11.00 notiks informatīvs pasākums, kas veltīts Solidaritātes projektiem.

Plašāka informāciju par jauno “Eiropas Solidaritātes korpuss” programmu, projektu konkursiem un dalību tajos ir pieejama: https://jaunatne.gov.lv/par-agenturu/programmas-projekti/eiropas-solidaritates-korpuss . Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Projektu vadības un uzraudzības daļas projektu koordinatoriem.

Programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” mērķis ir veicināt solidaritāti un uzlabot jauniešu kompetences, risinot vietējai sabiedrībai aktuālus izaicinājumus. Solidaritātes un brīvprātīgā darba projektu īstenotājiem Latvijā programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” 2. projektu konkursā ir pieejami  631 964 eiro, no tiem 553 545.00 eiro – brīvprātīgā darba projektiem, bet 78 419.00 eiro – solidaritātes projektiem.

Dalīties
Translate »