eTwinning pirmsskolas projektu tirdziņš tiešsaistē

Pirmsskolas izglītības iestādēm veltītā mēneša noslēgumā aicinām skolotājus piedalīties tiešsaistes tirdziņā, kura laikā  būs iespējams atrast nacionālo projekta partnerus savām jaunā gada iecerēm. eTwinning pirmsskolas projektu tirdziņš notiks 31.01.2022 no plkst. 18:00 līdz 20:00 tiešsaistē ZOOM platformā.

Rakstāmgalds ar datoru un kancelejas piederumiem

Aicinām piedalīties pedagogus gan ar jau izstrādātām projekta idejām, gan arī tos, kuriem ir vēlme darboties, bet trūkst idejas un sadarbības partneru. Gaidīti ir gan iesācēji, gan pieredzējuši eTwinning projektu īstenotāji. Šis tiešsaistes tirdziņš palīdzēs spert pirmos soļus tuvāk mērķim – īstenot veiksmīgu projektu!

Lai piedalītos, līdz 24.janvāra plkst.9:00 jāaizpilda reģistrācijas anketa. Pirms tirdziņa sākuma nosūtīsim atgādinājuma e-pastu ar saiti uz Zoom konferenci. Aicinām pieteikties diviem pedagogiem no vienas izglītības iestādes, lai projekta īstenošanas laikā būtu papildu atbalsts.

Šajā tirdziņā būs iespēja strukturētā veidā:

  • Gūt iedvesmu projekta uzsākšanai;
  • Atrast savu ideju nacionālam eTwinning projektam;
  • Atrast līdzīgi domājušu sadarbības partneri projekta īstenošanai;
  • Rast laiku un vietu, lai iesāktu plānot projektu.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “eTwinning pirmsskolas projektu tirdziņš tiešsaistē”
Laiks:
2022.gada 31.janvāris plkst. 18:00 – 20:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, vēlams mikrofons un kamera
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100

Radās jautājumi?
Jautājumus par tiešsaistes tirdziņu var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „projektu tirdziņš”) vai zvanot uz 67358067.

Dalīties
Translate »