Tiešsaistes konsultācija projektu iesniedzējorganizācijām “5 minūtes pirms iesniegšanas”

Pasākuma datums
1.  oktobris,  2021
Pieteikuma laiks
iepriekšēja reģistrācija
Norises vieta
tiešsaistē
Kategorija

 

Lai palīdzētu projektu iesniedzējiem labāk sagatavoties Eiropas Savienības programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu pieteikumu sagatavošanai un iesniegšanai, 1. oktobrī no plkst. 14:00-16:00, īsi pirms oktobra mēneša projektu konkursu noslēguma, JSPA rīko tiešsaistes konsultāciju “5 minūtes pirms iesniegšanas”.

Konsultācijas pēcpusdienas mērķis ir vienkopus pulcēt projektu iesniedzējorganizāciju pārstāvjus (organizāciju vadītājus, projektu koordinatorus, jauniešus, jauniešu līderus, atbalsta personas u.tml.), kas gatavojas iesniegt projekta pieteikumu programmas “Erasmus+” vai “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu konkursā, kas noslēgsies 5. oktobrī.

Konsultāciju laikā JSPA Projektu vadības un uzraudzības daļas projektu koordinatori atgādinās par būtiskākajiem programmu nosacījumiem, kas jāņem vērā, gatavojot projekta pieteikumu iesniegšanai, kā arī sniegs saturiskus un praktiskus ieteikumus kvalitatīva projekta pieteikuma sagatavošanai. Projektu iesniedzējiem būs iespējams uzdot sev interesējošos jautājumus saistībā ar projektu pieteikumu iesniegšanu.

Tiešsaistes konsultāciju pēcpusdienas “5 minūtes pirms iesniegšanas” notiks Zoom platformā. Konsultācijas vadīs JSPA projektu koordinatori Sanita Strade, Nauris Bružuks, Līva Jakovļeva, Diāna Bišofe un un Iveta Tiltiņa. Dalībai konsultācijā nepieciešams iepriekš reģistrēties.

NB!  Konsultāciju pēcpusdienas paredzēts organizēt slēgtā vidē Zoom platformā tikai reģistrētiem dalībniekiem, un tās netiks translētas JSPA Facebook lapā un netiks veikts pasākuma videoieraksts. Dalībnieku skaits – neierobežots; pēc nepieciešamības no vienas projekta komandas aicinām piedalīties arī vairākus pārstāvjus.

 

Vairāk informācijas par šiem tiešsaistes konsultācijām var saņemt, sazinoties ar JSPA Projektu vadības un uzraudzības daļas projektu koordinatori Sanitu Stradi (sanita.strade@jaunatne.gov.lv, 67356250).

Dalīties
Translate »