Tiešsaistes seminārs “Jauniešu aktivitāšu popularizēšana digitālajā vidē”

Tiešsaistes seminārs “Jauniešu aktivitāšu popularizēšana digitālajā vidē” notiks 18. martā plkst.10.30

Digitālais mārketings ir visaptverošs jēdziens, kas noder ne tikai lielām biznesa organizācijām, bet jebkurai publiskai, nevalstiskajai organizācijai, lai virzītu savu pakalpojumu plašākai auditorijai. Digitālais mārketings ir būtisks palīglīdzeklis arī jauniešu aktivitāšu popularizēšanai un uzmanības piesaistīšanai.

Šī vebināra laikā dalībnieki varēs iepazīties ar digitālā mārketinga jautājumiem, kas sekmēs jauniešiem organizētu aktivitāšu popularizēšanu, veiksmīgāk piesaistot plašāku auditoriju.

Vebinārs paredzēts jaunatnes lietu speciālistiem, jaunatnes darbiniekiem, un visiem, kas veic darbu ar jauniešiem gan pašvaldības iestādēs, gan NVO, gan arī ārpus tām.

Vebināru vadīs Kristīne Tjarve, izglītības zinātņu maģistre, komunikācijas nozares praktiķe ar vairāk nekā 16 gadu pieredzi dažādās nozarēs, uzņēmuma “C SMART” vadītāja. Vairāku Latvijas izglītības iestāžu mācībspēks. Darbojas dažādās NVO. Kristīne ir pārliecināta, ka mūžizglītībai ir liela vērtība, tādēļ nepārtraukti pilnveido savas zināšanas un prasmes un labprāt ar lielu degsmi dalās pieredzē ar citiem, piekopjot principus #mīlikodaridarikomīli.

Iepriekšēja reģistrācija šeit

Dalīties
Translate »