Tiešsaistes seminārs “Ilgtspējīga un zaļa pieeja projektu un pasākumu īstenošanā”

Tiešsaistes seminārs “Ilgtspējīga un zaļa pieeja projektu un pasākumu īstenošanā” notiks 9. martā plkst.10.30
Jautājums par ilgtspējīgu un zaļu pieeju un rīcību resursu izmantošanā kļūst arvien aktuālāks. Šogad ir sācies jaunais ES programmas “Erasmus+” posms (2021. – 2027.), kurā kā viena no trīs galvenajām prioritātēm ir ilgtspējīga un zaļa pieeja, kā arī viens no Eiropas Jaunatnes mērķiem ir ilgtspējīga zaļā Eiropa.

Vebināra laikā tiks runāts par to, kā darbā ar jaunatni plānotās aktivitātes, pasākumus un projektus īstenot videi un klimatam draudzīgāk. Tiks apskatīts, kā savienot un sabalansēt pasākuma vai projekta ilgtspējību ar mācīšanās dimensiju tajā, kā novērtēt aktivitātes ietekmi un kā pieņemt lēmumus, kas palīdzēs sasniegt projekta mērķus, neupurējot zemeslodi.

Vebinārs paredzēts gan iesācējiem, gan pieredzējušiem jaunatnes lietu speciālistiem, jaunatnes darbiniekiem, un visiem, kas veic darbu ar jauniešiem gan pašvaldības iestādēs, gan NVO, gan arī ārpus tām.

Vebināru vadīs Staņislavs Babins, neformālas izglītības mācību vadītājs un projektu koordinators ar 15 gadu pieredzi videi draudzīgo projektu īstenošanā gan vietējā, gan starptautiskā mērogā.

Iepriekšēja reģistrācija šeit

Dalīties
Translate »