Tiešsaistes seminārs “Brīvprātīgā darba projekti” Eiropas Solidaritātes korpuss 2022 ietvaros

Tiešsaistes seminārs “Brīvprātīgā darba projekti” programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” (ESK) 2022 ietvaros notiks 2022. gada 7. janvārī plkst. 11:00. 

Tiešsaistes vebinārā tiks sniegta būtiskākā informācija par projektu pieteikšanu un īstenošanu. Dalība tiešsaistes pasākumā iespējama ar iepriekšēju reģistrēšanos līdz pasākuma norisei. Reģistrējies šeit.

Brīvprātīgā darba projektu mērķis ir popularizēt solidaritāti kā vērtību, palīdzēt risināt vietējai sabiedrībai aktuālus izaicinājumus un uzlabot brīvprātīgā kompetences, īstenojot regulāras un strukturētas pilna laika (30-38 h/nedēļā) brīvprātīgā darba aktivitātes.

Plašāka informācija par programmu “Eiropas Solidaritātes korpuss”, tās projektu konkursiem un dalību tajos ir pieejama tīmekļa vietnē https://jaunatne.gov.lv/. Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar Projektu vadības un uzraudzības daļas projektu koordinatoriem.

Par programmu 2022. gadā

Programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” 2022.gada prioritātes vērstas uz iekļaušanu un dažādību, digitālo transformāciju, vides ilgtspējas un klimata jautājumiem, kā arī aktīvu līdzdalību demokrātiskajā dzīvē. Projektu mērķis ir dot ieguldījumu vietējās sabiedrības izaicinājumu risināšanā, kā arī veicināt jauniešu kompetenču attīstību.

Projektu aktivitātēs aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem, reģistrējoties Eiropas Solidaritātes korpusa datubāzē.

Dalīties
Translate »