Tiešsaistes konsultācija “5 minūtes pirms iesniegšanas”: solidaritātes projekti

Lai palīdzētu projektu iesniedzējiem labāk sagatavot Eiropas Savienības programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu pieteikumus, JSPA rīkos tiešsaistes konsultāciju ciklu “5 minūtes pirms iesniegšanas”, kas notiks Zoom platformā. 24. maijā, plkst. 15:00-16:30,  notiks programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” solidaritātes projektu konsultācija. Kopumā ir paredzētas četras tiešsaistes konsultācijas, dalībai tajās ir nepieciešams iepriekš reģistrēties.

Konsultāciju pēcpusdienu mērķis ir vienkopus pulcēt projektu iesniedzējorganizāciju pārstāvjus (organizāciju vadītājus, projektu koordinatorus, jauniešus, jauniešu līderus, atbalsta personas u.tml.), kas gatavojas iesniegt projekta pieteikumu programmas “Erasmus+” vai “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu konkursā, kas noslēgsies maija mēnesī.

Noslēdzot konsultāciju pēcpusdienu ciklu,  24. maijā, plkst. 15:00-16:30,  notiks programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” solidaritātes projektu konsultācija, ko vadīs JSPA projektu koordinatore Diāna Bišofe. Iepriekšēja reģistrācija šeit.

Konsultācijas laikā projektu koordinatore atgādinās par būtiskākajiem programmu nosacījumiem, kas jāņem vērā, gatavojot projekta pieteikumu iesniegšanai, kā arī sniegs saturiskus un praktiskus ieteikumus kvalitatīva projekta pieteikuma sagatavošanai. Projektu iesniedzējiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus saistībā ar projektu pieteikumu iesniegšanu.

Dalīties
Translate »