Tiešsaistes konsultācija “5 minūtes pirms iesniegšanas”: jauniešu apmaiņas, jaunatnes darbinieku mobilitātes, jaunatnes līdzdalības projekti

Pasākuma datums
6.  maijs,  2021
Pieteikuma laiks
iepriekšēja reģistrācija
Norises vieta
tiešsaistē


Lai palīdzētu projektu iesniedzējiem labāk sagatavot Eiropas Savienības programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu pieteikumus, JSPA rīkos tiešsaistes konsultāciju ciklu “5 minūtes pirms iesniegšanas”, kas notiks Zoom platformā. 6. maijā, no plkst. 15:00-16:30 notiks programmas “Erasmus+” 1. pamatdarbības projektu (jauniešu apmaiņa, jaunatnes darbinieku mobilitāte, jaunatnes līdzdalības projekti) konsultāciju pēcpusdiena. Kopumā ir paredzētas četras tiešsaistes konsultācijas, dalībai tajās ir nepieciešams iepriekš reģistrēties. 

Konsultāciju pēcpusdienu mērķis ir vienkopus pulcēt projektu iesniedzējorganizāciju pārstāvjus (organizāciju vadītājus, projektu koordinatorus, jauniešus, jauniešu līderus, atbalsta personas u.tml.), kas gatavojas iesniegt projekta pieteikumu programmas “Erasmus+” vai “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu konkursā, kas noslēgsies maija mēnesī.

Pirmajā konsultācijā, 6. maijā, no plkst. 15:00-16:30, notiks programmas “Erasmus+” 1. pamatdarbības projektu (jauniešu apmaiņa, jaunatnes darbinieku mobilitāte, jaunatnes līdzdalības projekti) konsultāciju pēcpusdiena, ko organizēs  JSPA Projektu vadības un uzraudzības daļas projektu koordinatori Sanita Strade, Sintija Ludborža, Nauris Bružuks un Madara Ērgle. Dalībai ir nepieciešams iepriekš reģistrēties.

Konsultācijas laikā projektu koordinatori atgādinās par būtiskākajiem programmu nosacījumiem, kas jāņem vērā, gatavojot projekta pieteikumu iesniegšanai, kā arī sniegs saturiskus un praktiskus ieteikumus kvalitatīva projekta pieteikuma sagatavošanai. Projektu iesniedzējiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus saistībā ar projektu pieteikumu iesniegšanu.

Dalīties
Translate »