Projektu darbnīca: Jauniešu apmaiņas projektu sagatavošana

Pasākuma datums
14.  - 17.  aprīlis,  2021
Pieteikuma laiks
reģistrācija līdz 12.04.2021
Norises vieta
tiešsaistē

 

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina pieteikties tiešsaistes projektu darbnīcai par programmas “Erasmus+” jauniešu apmaiņas projektu sagatavošanu. Projektu darbnīca notiks 14., 15. un 17.aprīlī. Dalība reģistrācijai līdz 12. aprīlim tiešsaistē.

Ja esi vecumā no 13 līdz 30 gadiem un Tev jau ir ideja starptautiskam jauniešu apmaiņas projektam, kas būtu aktuāls Tev un citiem jauniešiem, tad kopā ar atbalsta personu piesakies projektu darbnīcai.

Projektu darbnīcas mērķi ir:

  • veicināt dalībnieku motivāciju un izpratni par programmas “Erasmus+” jauniešu apmaiņas projektu būtību, mērķiem un galvenajiem ieguvumiem.
  • veicināt dalībnieku izpratni par programmas “Erasmus+” prioritātēm (iekļaušana un dažādība, vides ilgtspējība, aktīva līdzdalība, digitālā transformācija) un to iekļaušanu projekta aktivitātēs.
  • veicināt dalībnieku izpratni par projektu uzbūvi, mācīšanās procesu un Youthpass.

No vienas organizācijas (NVO, jauniešu centra, pašvaldības, skolas utt.) aicinām pieteikties divus dalībniekus, lai darbnīcas laikā ar pārinieku varētu attīstīt jau reālu projekta ideju. Pārī var pietiekties gan jaunieši, gan jaunietis ar atbalsta personu. Atbalsta persona drīkst būt arī vecāka par 30 gadiem.

Lai piedalītos mācībās, abiem dalībniekiem līdz 2021. gada 12. aprīlim (ieskaitot) jāizpilda viena kopīga pieteikuma anketa. Anketa pieejama šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfLmYD986L7RgUI_JHvL68uAd_AikU-cred6l7BAgDDZeJWeg/viewform

Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi pēc 8.aprīļa, par to informējot uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi.

Mācības notiks trīs dienas. 14. un 15. aprīlī no plkst. 15.00 līdz 18.30 un 17. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 17.30. Tāpēc svarīgi, lai dalībnieku pāris varētu piedalīties visās mācību dienās! Mācības ir bez maksas un notiks latviešu valodā.

Plašāka informācija par “Erasmus+” jauniešu apmaiņām pieejama šeit. https://jaunatne.gov.lv/par-agenturu/programmas-projekti/erasmus/jauniesu-apmainas-projekti/

Sīkāku informāciju par mācībām jautā:

Agnesei Bergai (e-pasts agnese.berga@jaunatne.gov.lv, t. 67251180)

Dalīties
Translate »