Projektu darbnīca: Jaunatnes līdzdalības projekti

Pasākuma datums
21.  - 24.  aprīlis,  2021
Pieteikuma laiks
reģistrācija līdz 18.04.2021
Norises vieta
tiešsaistē

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina pieteikties tiešsaistes projektu darbnīcai par Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” Jaunatnes līdzdalības projektiem un programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss ” Solidaritātes projektiem. Mācības notiks 21., 22., 24. aprīlī.

Ja esi vecumā no 13 līdz 30 gadiem un Tev ir motivācija vai ideja projektam, kas būtu aktuāls sabiedrībai, kopienai vai citiem jauniešiem, tad līdz 18. aprīlim piesakies mācībām, aizpildot reģistrācijas anketu: https://forms.gle/uEDpKdxrkZufTYm66

Projektu darbnīcas mērķi ir:

  • Veidot izpratni par Eiropas Savienības (turpmāk – ES) programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” Solidaritātes projektiem;
  • Veidot izpratni par ES programmas “Erasmus+” Jaunatnes līdzdalības projektiem;
  • Veicināt dalībnieku izpratni par projektu uzbūvi, mācīšanās procesu.

No vienas organizācijas (NVO, jauniešu centra, pašvaldības, skolas utt.), ja iespējams, aicinām pieteikties divus dalībniekus, lai darbnīcas laikā ar pārinieku varētu attīstīt reālu projekta ideju. Projektu darbnīcai pārī var pietiekties gan jaunieši, gan jaunietis ar atbalsta personu. Atbalsta persona drīkst būt vecāka par 30 gadiem.

Aizpildot anketu, norādi, kuros datumos piedalīsies/-sīties mācībās. Rezultāti tiks paziņoti personīgi, informējot uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi. Ziņu saņemsi 12. aprīlī, ja pieteiksies pirmajām mācībām, bet līdz 16. aprīlim saņemsi ziņu, ja pieteiksies otrajām mācībām.

Projektu darbnīca notiks trīs dienas. Pirmās divas dienas no plkst. 15.00 un trešajā dienā (sestdienā) visu dienu, tāpēc ir svarīgi, lai dalībnieks vai dalībnieku pāris varētu piedalīties visās mācību dienās! Mācības ir bez maksas un notiks latviešu valodā.

Papildu informācija:

Aija Kasemira
JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore
E-pasts: aija.kasemira@jaunatne.gov.lv,

t. 67358066

Dalīties
Translate »