Mācības par sadarbības partnerību projektu veidošanu

Pasākuma datums
19.  - 21.  aprīlis,  2021
Pieteikuma laiks
reģistrācija līdz 15.04.2021
Norises vieta
tiešsaistē

Lai veiksmīgi sagatavotu sadarbības partnerības projektu pieteikumu, no 19. – 21. aprīlim platformā Zoom notiks mācības. Pieteikšanās tiešsaistē līdz 15. aprīļa, plkst. 13:00; no katras organizācijas var pieteikties 2 cilvēki, aizpildot pieteikuma anketu.

Mācībām aicinām pieteikties jaunatnes organizācijas, kā arī organizācijas, kas veic starpsektorālu sadarbību, piemēram, izglītības iestādes, nevalstiskās organizācijas, uzņēmumi (ieskaitot sociālos uzņēmumus), pašvaldības un to iestādes, kultūras iestādes u.c.

Mācību laikā varēsiet:

  • uzzināt par programmas “Erasmus+” prioritātēm un to pielietojumu projektu aktivitātēs;
  • uzzināt par programmas “Erasmus+” sadarbības partnerības projektu veidu un jaunajiem kvalitātes kritērijiem;
  • attīstīt sava projekta ideju un strādāt pie tā izstrādes;
  • iegūt atgriezenisko saiti par projekta ideju un individuāli konsultēties ar JSPA projektu koordinatori un mācību vadītājām;
  • iepazīt citas organizācijas un veidot sadarbības kontaktus

Detalizētāka informācija, uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi, par dalībnieku atlasi un sagatavošanos mācībām tiks izsūtīta visiem personīgi 16. aprīlī.

NB! Šīs būs interaktīvas mācības, ar aktīvu dalībnieku līdzdarbošanos. Programmas aktivitātes veidotas secīgi, tāpēc svarīgi, ka piedalies visās aktivitātes (mācību ilgums ik dienu orientējoši no plkst. 9.00 līdz 17.00).

Plašāka informācija par sadarbības partnerības projektiem atrodama šeit.

Sīkāku informāciju par mācībām vari saņemt, jautājot Laurai Reiselei (e-pasts laura.reisele@jaunatne.gov.lv, t. 67358061).

Dalīties
Translate »