Līdzdalības atoms: Resursi un iespējas pašpārvalžu ikdienai un izaugsmei

Pasākuma datums
6.  maijs,  2021
Norises vieta
tiešsaistē

Lai aktualizētu skolēnu un audzēkņu pašpārvalžu, kā arī skolēnu un jauniešu domju pašvaldībās tēmu, īpaši pievēršot uzmanību jauniešu pilsoniskās līdzdalības formām, formālās un neformālās izglītības sinerģijai, kā arī Eiropas dimensijai pašpārvalžu darbā, no 12. aprīļa līdz 6.maijam notiks 5 tiešsaistes semināru cikls “Līdzdalības atoms: pašpārvaldes”.

Piektajā tiešsaistes seminārā “Resursi un iespējas pašpārvalžu ikdienai un izaugsmei”, kas notiks 6. maijā no plkst. 11:00 – 13:00, dalībnieki iepazīsies ar JSPA administrēto programmu projektu iespējām pašpārvaldēm, kā arī uzzinās, kā veidojas projekts, kā par to sākt domāt un kādi resursi ir pieejami, lai to izveidotu. Dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar dažādiem informatīviem materiāliem un resursiem, kas ir pieejami tiešsaistē un ar kuriem varēs attīstīt darbu savās pašpārvaldēs turpmāk.

Semināram ir aicināti pieteikties pašpārvalžu dalībnieki, konsultanti un jaunatnes jomas interesenti.

Lai bagātinātu tiešsaistes semināru saturu ar piemēriem no dažādām Latvijas vietām, aicinām dalīties ar saviem pieredzes stāstiem izglītības iestādes un pašvaldības, kuru pašpārvaldēs pēdējo gadu laikā veiksmīgi

– īstenotas jauniešu pilsoniskās iniciatīvas;

– realizēti projekti;

– organizētas vietējai kopienai nozīmīgas aktivitātes.

Lai pieteiktu savu pieredzes stāstu, aicinām līdz pirmā tiešsaistes semināra norisei 12. aprīlī aizpildīt anketu: https://ej.uz/lidzdalibasatoms. Anketas izpilde aizņems aptuveni 3 minūtes. Pēc tās izpildes mēs sazināsimies ar jums uz norādīto kontaktinformāciju.

 

Plašāka informācija:

Nils Mosejonoks
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
e-pasts: nils.mosejonoks@jaunatne.gov.lv
tālr.: +371 67356283

Dalīties
Translate »