Līdzdalības atoms: Pašpārvaldes starptautiskā gaismā

Pasākuma datums
28.  aprīlis,  2021
Norises vieta
tiešsaistē

Lai aktualizētu skolēnu un audzēkņu pašpārvalžu, kā arī skolēnu un jauniešu domju pašvaldībās tēmu, īpaši pievēršot uzmanību jauniešu pilsoniskās līdzdalības formām, formālās un neformālās izglītības sinerģijai, kā arī Eiropas dimensijai pašpārvalžu darbā, no 12. aprīļa līdz 6.maijam notiks 5 tiešsaistes semināru cikls “Līdzdalības atoms: pašpārvaldes”.

Ceturtajā tiešsaistes seminārā “Pašpārvaldes starptautiskā gaismā”, kas notiks 28. aprīlī no plkst. 11:00 – 13:00, dalībnieki varēs iepazīsies ar citu Eiropas valstu – Lietuvas un Somijas –  pašpārvalžu pieredzi. Uzzināsim, kā norisinās darbs ar jauniešiem skolās, kā arī pašpārvalžu apvienībās citviet Eiropā.

Tiešsaistes seminārs norisināsies angļu valodā un tulkojums būs pieejams semināra ierakstā.

Semināram ir aicināti pieteikties pašpārvalžu dalībnieki, konsultanti un jaunatnes jomas interesenti.

Lai bagātinātu tiešsaistes semināru saturu ar piemēriem no dažādām Latvijas vietām, aicinām dalīties ar saviem pieredzes stāstiem izglītības iestādes un pašvaldības, kuru pašpārvaldēs pēdējo gadu laikā veiksmīgi

– īstenotas jauniešu pilsoniskās iniciatīvas;

– realizēti projekti;

– organizētas vietējai kopienai nozīmīgas aktivitātes.

Lai pieteiktu savu pieredzes stāstu, aicinām līdz pirmā tiešsaistes semināra norisei 12. aprīlī aizpildīt anketu: https://ej.uz/lidzdalibasatoms. Anketas izpilde aizņems aptuveni 3 minūtes. Pēc tās izpildes mēs sazināsimies ar jums uz norādīto kontaktinformāciju.

 

Plašāka informācija:

Nils Mosejonoks
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
e-pasts: nils.mosejonoks@jaunatne.gov.lv
tālr.: +371 67356283

Dalīties
Translate »