Līdzdalības atoms: Pašpārvalde formālās un neformālās izglītības krustcelēs

Pasākuma datums
21.  aprīlis,  2021
Norises vieta
tiešsaistē

Lai aktualizētu skolēnu un audzēkņu pašpārvalžu, kā arī skolēnu un jauniešu domju pašvaldībās tēmu, īpaši pievēršot uzmanību jauniešu pilsoniskās līdzdalības formām, formālās un neformālās izglītības sinerģijai, kā arī Eiropas dimensijai pašpārvalžu darbā, no 12. aprīļa līdz 6.maijam notiks 5 tiešsaistes semināru cikls “Līdzdalības atoms: pašpārvaldes”.

Trešajā tiešsaistes seminārā “Pašpārvalde formālās un neformālās izglītības krustcelēs”, kas notiks 21. aprīlī no plkst. 11:00 – 13:00, dalībnieki varēs uzzināt par neformālās izglītības pamatprincipiem. Kopā ar Skola 2030 pārstāvi notiks diskusija par formālās un neformālās izglītības sinerģijas iespējām, kā arī to, vai formālā un neformālā izglītība var mācīties viena no otras, un kāda loma tajā ir pašpārvaldei. Tiešsaistes semināra otrajā daļā tiks sniegti teorētiski ieteikumi un praktiski piemēri skolēnu līdzdalības veicināšanai mācību procesā.

Semināram ir aicināti pieteikties pašpārvalžu dalībnieki, konsultanti un jaunatnes jomas interesenti.

Lai bagātinātu tiešsaistes semināru saturu ar piemēriem no dažādām Latvijas vietām, aicinām dalīties ar saviem pieredzes stāstiem izglītības iestādes un pašvaldības, kuru pašpārvaldēs pēdējo gadu laikā veiksmīgi

– īstenotas jauniešu pilsoniskās iniciatīvas;

– realizēti projekti;

– organizētas vietējai kopienai nozīmīgas aktivitātes.

Lai pieteiktu savu pieredzes stāstu, aicinām līdz pirmā tiešsaistes semināra norisei 12. aprīlī aizpildīt anketu: https://ej.uz/lidzdalibasatoms. Anketas izpilde aizņems aptuveni 3 minūtes. Pēc tās izpildes mēs sazināsimies ar jums uz norādīto kontaktinformāciju.

 

Plašāka informācija:

Nils Mosejonoks
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
e-pasts: nils.mosejonoks@jaunatne.gov.lv
tālr.: +371 67356283

Dalīties
Translate »