Eiropas Jaunatnes nedēļas tiešsaistes diskusija “Mūsu nākotne mūsu rokās”

Pasākuma datums
24.  maijs,  2021
Norises vieta
tiešsaistē


24. maijā, plkst. 10:30, Eiropas Jaunatnes nedēļa tiks atklāta ar diskusiju “Mūsu nākotnē mūsu rokās”, kas tiešraidē būs pieejama JSPA Facebook lapā un LSM.lv. Diskusijā piedalīsies četri jaunieši, kuri stāstīs par savu iesaisti aktivitātēs, kas saistītas ar līdzdalību demokrātiskajā dzīvē, veselību un garīgo veselību, iekļaušanu un dažādību, kā arī klimata izmaiņām un vides ilgtspēju:

  • Natālija Knipše – jauniešu pilsoniskās un politiskās iesaistes aktīviste kopš 2015. gada, patlaban – ANO Latvijas Jauniešu delegāte un maģistratūras studente LU Juridiskajā fakultātē.
  • Diāna Ponaskova – sabiedrisko attiecību speciāliste, invaliditātes aktīviste, dziedātāja un aktīva četrriteņa braucēja, kas darbojas kultūras, NVO un sociālās uzņēmējdarbības jomās, mērķtiecīgi pārvarot barjeras starp sabiedrību un cilvēkiem ar invaliditāti.
  • Edgars Feščenko (Edgar FRESH) – interneta satura veidotājs, kaislīgs pilsētvides un klimata aktīvists, kurš runā gan par apzinātu patēriņu un veselīgu dzīvesveidu, gan naudas pelnīšanu un tehnoloģijām.
  • Vija Nāzere – “Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” brīvprātīgā un Rīgas nodaļas vadītāja, mentālās veselības projekta “ELP[A]” idejas autore. Veidojusi kampaņas un aktivitātes par jauniešu mentālo un fizisko veselību, kā arī veselīgu dzīvesveidu. 2. kursa medicīnas studente.

Jaunieši dalīsies savā pieredzē par to, kas viņus motivē strādāt ar noteiktiem problēmjautājumiem, kā motivēt citus iesaistīties, un kāds atbalsts ir nepieciešams, lai jaunieši būtu aktīvāki un vēlētos iestāties par kādu sabiedrībai aktuālu tematu.

Diskusiju vadīs improvizators Vilhelms Karlsons.

Dalīties
Translate »