Eiropas Jaunatnes nedēļa: interaktīva CILPOŠANAS spēle jauniešiem

No 25. līdz 30. maijam, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina ikvienu jaunieti piedalīties tiešsaistes CILPOŠANAS spēlē un dodoties paša izvēlētā maršrutā Latvijā un visā plašajā pasaulē, vienlaikus atbildot uz jautājumiem par Eiropu un izpildot dažādus uzdevumus. Dalība spēlē ir bez maksas, visi reģistrētie dalībnieki piedalīsies loterijā par īpašām balvām.

Spēles atklāšanas dienā, 25. maijā, plkst. 15:00, Facebook Event lapā “Mūsu nākotne mūsu rokās” tiks paziņoti īpaši piekļuves kodi, kas palīdzēs ielogoties spēles bezmaksas lietotnē LOQUIZ (App Store, Google Play). Uzsākot cilpot, proti, sākot kustību, spēle ik pa 100 – 200 m piespēlēs jautājumus vai uzdevumus. Katri četri jautājumi/uzdevumi veidos vienu jautājumu cilpu, bet pareizās atbildes palīdzēs atbildēt uz cilpu noslēdzošo – piekto jautājumu. Gatavojoties spēlei, dalībnieki ir aicināti izdomāt, kādā maršrutā vēlas doties – apcilpot dzimto pilsētu, doties pārgājienā mežā, pie jūras, vai cilpot savā istabā. Tāpat dalībnieki var izvēlēties sev piemērotāko cilpošanas veidu – iet, skriet, braukt ar velosipēdu vai dejot. Spēli var spēlēt viens spēlētājs vai komanda no jebkuras vietas Latvijā un pasaulē. Kopējais distances garums visiem spēles dalībniekiem, neatkarīgi no izvēlētā maršruta un cilpošanas veida ir 6 km.

Ņemot vērā situāciju valstī un pasaulē, spēles dalībnieki ir aicināti cilpot atbildīgi un cilpošanas maršrutu izvēlēties tā, lai ievērotu valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus. Atrodoties uz ceļa, obligāti jāievēro ceļu satiksmes noteikumi.

Vairāk par spēli, tās noteikumiem, spēlei nepieciešamajām viedierīcēm un lietotnēm var uzzināt spēles Facebook Event lapā. Tur 30. maijā plkst. 19:00 tiešsaistē tiks apkopoti arī rezultāti, ļaujot dalībniekiem atskatīties uz piedzīvoto un piedalīties vērtīgu balvu izlozē.

Spēli īsteno JSPA un Eiropas jaunatnes informācijas tīkls Eurodesk sadarbībā ar aktīvā tūrisma centru “Eži”.

Dalīties
Translate »