Tiešsaistes seminārs par nodarbinātību un uzņēmējdarbību saistībā ar brīvprātīgo darbu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties semināram par nodarbinātību un uzņēmējdarbību saistībā ar brīvprātīgo darbu, kas norisināsies tiešsaistē no 15. līdz 16. decembrim. Iepriekš nepieciešams reģistrēties, līdz 7. decembrim aizpildot pieteikuma anketu SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē. Mācību mērķis ir izpētīt nodarbinātības un uzņēmējdarbības jēdzienu, ar tām saistītos rīkus un metodes un tās potenciālu attiecībā uz jauniešiem programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros.

Par semināru:

Jaunatnes jomā nodarbinātība un uzņēmējdarbība ir svarīgi atslēgas vārdi. Jauniešiem ir pieejamas plašas brīvprātīgā darba iespējas, piemēram, agrāk Eiropas Brīvprātīgo dienesta un tagad programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros. Šie brīvprātīgā darba projekti atbalsta jauniešu kompetenču attīstību saistībā ar nodarbinātību un veicina uzņēmējspēju attīstību.

Lai atbalstītu jauniešus šo kompetenču tālākā attīstīšanā, t.i., arī pēc brīvprātīgā darba pieredzes, šajā seminārā tiks aplūkoti konkrēti izglītības rīki. Balstoties uz neformālās izglītības principiem, mācības tiks pielāgotas individuālajām dalībnieku mācību vajadzībām un vēlmēm.

Semināra norise plānota divas pēcpusdienas (15. un 16. decembrī). Pasākuma programmu veidos ekspertu viedokļi, diskusijas, prezentācijas un praktiskajie darbi.

Semināra mērķi ir:

  • sniegt izpratni par 12 dažādām nodarbinātības jēdziena dimensijām;
  • izpētīt, izskaidrot un apmainīties ar dažādiem efektīviem izglītības rīkiem – Emplay;
  • aplūkot, kā šos rīkus var īstenot ikdienā un programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros;
  • sniegt dalībniekiem iespēju dalīties labās prakses un pieejas piemēros;
  • nodrošināt tīklošanos starp dalībniekiem un pārstāvības organizācijām.

Pieteikšanās

Mācībām iepriekš nepieciešams reģistrēties, līdz 7. decembrim aizpildot pieteikuma anketu SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē. Aicinām pieteikties organizāciju pārstāvjus, kas strādā ar jauniešiem un brīvprātīgo programmām – jaunatnes lietu speciālistus, jaunatnes darbiniekus, jauniešu trenerus, jauniešu līderus, projektu vadītājus, brīvprātīgā darba mentorus, mācību vadītājus – kas ir ieinteresēti darbā ar jaunatni iekļaut nodarbinātības dimensiju, atrast jaunus veidus, kā reaģēt uz jauniešu mainīgajām vajadzībām, un saprast, kā šajā aspektā izmantot efektīvus izglītības rīkus.

Būtiska informācija

Darba valoda – angļu.

Dalība tiešsaistes seminārā ir bezmaksas.

Vairāk informācijas SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatori Agiju Lāci, e-pasts: agija.lace@jaunatne.gov.lv, tālr. +371  67358064.

 

Informējam, ka šī pasākuma laikā ir iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi JSPA, aicinām ieskatīties tīmekļa vietnes sadaļā “Privātuma politika”.

Dalīties
Translate »