Tiešsaistes seminārs “Activating citizens – municipalities making use of the European Solidarity Corps”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties tiešsaistes semināram “Activating citizens – municipalities making use of the European Solidarity Corps”, kas notiks 2022.gada 20. – 21.jūnijā. Pieteikšanās līdz 22.aprīlīm, aizpildot anketu SALTO resursu centra tīmekļvietnē.

Semināra mērķis ir motivēt un atbalstīt jaunatnes jomā iesaistīto pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvjus iepazīt programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” sniegtās iespējas kā instrumentu saliedētības un solidaritātes veicināšanai. Semināra laikā tiks pētīts, kā caur aktīvu jauniešu iesaistīšanas brīvprātīgajā darbā un solidaritātes projektos atbalstīšanu iespējams vietējā kopienā un pašvaldībā ieviest ilgtspējīgu vērtību īstenošanu.

Programmā paredzēts:

  • Iepazīties ar finansējuma pieejamību programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” 2021-2027 ietvaros un tā īstenošanu;
  • Iedvesmoties no pašvaldību un to jauniešu veiksmīgi īstenotiem Eiropas Solidaritātes korpusa projektiem Eiropā;
  • Ieklausīties, kā caur Eiropas Solidaritātes korpusa īstenoto brīvprātīgo darbu ir iespējams veicināt sociālo inovāciju veidošanu un radīt paliekošas vērtības kopienā.

Dalībnieku profils:

Jaunatnes darbinieki un jaunatnes lietu speciālisti, jauniešu līderi, jaunatnes projektu vadītāji, pašvaldību darbinieki un jaunatnes politikas plānotāji, nevalstisko organizāciju pārstāvji un citas darba ar jaunatni attīstībai vietējā līmenī iesaistītās personas.

Semināra darba valoda: angļu.

Pieteikšanās anketa un vairāk informācijas atrodama SALTO resursu centra tīmekļvietnē.

Dalīties
Translate »