Tiešsaistes mācības: radošo un tehnisko mācību mix

Pasākuma datums
26.  - 30.  aprīlis,  2021
Pieteikuma laiks
reģistrācija līdz 07.04.2021
Norises vieta
tiešsaistē
Kategorija

Portugāles nacionālā aģentūra 2021. gada 26. – 30. aprīlī rīko tiešsaistes mācības programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” praktiķiem saprast, lai palīdzētu saprast, kā radošu mācīšanos un tehnoloģiju apguvi var integrēt jaunatnes darba praksē. Dalībai mācībās līdz 7. aprīlim nepieciešams reģistrēties SALTO-YOUTH centra tīmekļa vietnē.

Tā ir jauna mācību prakses joma, kas šobrīd parādās uz sociālās inovācijas skatuves, koncentrējoties uz sociālā darba efektivitātes paaugstināšanu saistībā ar darbu ar jaunatni un ietekmi (sociālo problēmu risinājumi). COVID-19 pandēmija liek mainīt darbu ar jaunatni, tāpēc ir steidzami jārunā un jākvalificē darbs ar jaunatni digitālajā telpā.

Mācību dalībnieki var sasaistīt šīs zināšanas ar aktīvu līdzdalību, iespēju stiprināšanu un digitālo mācīšanos ar dažādām neformālām metodēm. Kurss tuvinās dalībniekus dažādām digitālās un radošās jaunatnes darba realitātēm.

Apmācības konkrētie mērķi un mācību prioritātes:

  • iepazīties un praktizēt tiešsaistes un digitālo darbu ar jaunatni;
  • iepazīties ar radošo un neformālo mācīšanos;
  • iepazīt un eksperimentēt dažādas radošas mācīšanās prakses, piemēram, radošums un dizaina domāšanu;
  • iepazīt un eksperimentēt dažādas digitālās mācīšanās prakses, piemēram, SLI.DO, KAHOOT, TRELO, Basecamp un citas tiešsaistes lietotnes;
  • apmainīties ar digitālā jaunatnes darba, radošā jaunatnes darba, jauniešu līdzdalības, iespēju stiprināšanas labo praksi un izstrādāt jaunas idejas, kas jāīsteno visu dalībnieku ikdienas jaunatnes praksē;.


Dalībnieku profils:

jaunatnes līderi, jaunatnes darbinieki, projektu vadītāji, treneri, jaunatnes politikas veidotāji, pašvaldību jaunatnes darbinieki; ar labām angļu valodas zināšanām. Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem;

Dalīties
Translate »