Tiešsaistes mācības personisko un profesionālo prasmju attīstīšanai jaunatnes jomā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties starptautiskām mācībām “ARTSpproaching Soft Skills” personisko un profesionālo prasmju attīstīšanai jaunatnes jomā, kas norisināsies no 25. septembra līdz 29. septembrim tiešsaistē. Iepriekš nepieciešams reģistrēties, līdz 3. septembrim aizpildot pieteikuma anketu SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Šis 20 stundu mācību kurss būs balstīts uz dinamisku pieredzē balstītu aktivitāšu kopumu, veicinot dalībnieku mijiedarbību. Katra no 5 dienām būs vērsta uz kādas konkrētas personiskās prasmes (soft skill) attīstību, kā izpausmes līdzekli izmantojot mākslu. Tādas personiskās prasmes kā radošums, darbs komandā un līderība ir aktuālas jauniešiem, lai veiksmīgi atrastu savu ceļu savā profesionālajā un personīgajā dzīvē.

Tiešsaistes mācības piedāvā:

  • veicināt izpratni par jēdzieniem saistībā ar personiskajām prasmēm un šo prasmju nozīmi jaunatnes jomā;
  • rosināt dalībniekus pielietot radošumu, komandas darbu un empātiju ar mākslas palīdzību, lai piedāvātu jauniešiem jaunus resursus izpausmei;
  • iedvesmot dalībniekus iekļaut kursa saturu savā darbā ar jaunatni;
  • veicināt digitālo izglītību, izmantojot virtuālu kursa apguvi;
  • sekmēt sadarbību un komunikāciju starp dalībniekiem un mācību vadītājiem.

Pieteikšanās

Pieteikties līdz 3. septembrim aicinām jaunatnes darbiniekus, jaunatnes lietu speciālistus, mācību vadītājus, jaunatnes politikas veidotājus, mentorus u.c. darbā ar jaunatni iesaistītos. Pieteikuma anketa pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Noderīga informācija

Dalība tiešsaistes mācībās ir bez maksas. Darba valoda – angļu. Mācības organizē Spānijas valsts aģentūra “INJUVE”.

Vairāk informācijas par mācībām iespējams atrast SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Radās jautājumi?

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu vadītāju Agiju Lāci, e-pasts: agija.lace@jaunatne.gov.lv, tālr. +371  67358064.

Dalīties
Translate »