Tiešsaistes mācības: Jauniešu un jaunatnes darbinieku garīgā un emocionālā veselība

Pasākuma datums
11.  maijs,  2021
Pieteikuma laiks
reģistrācija līdz 20.04.2021
Norises vieta
tiešsaistē
Kategorija


Stresa un dzīves grūtību sekas ir arvien vairāk redzamākas, īpaši pašreizējās pandēmijas laikā. Tāpēc 11. maijā, Ungārijas nacionālā aģentūra rīko mācības, lai izpētītu emocionālās un garīgās labklājības paņēmienus gan jaunatnes darbiniekiem, gan jauniešiem. Tiešsaistes vienas dienas sesijas var būt elastīgākas un profesionāļiem ar aizņemtu grafiku būs vieglāk sekot. Dalībai mācībās līdz 20. aprīlim nepieciešams reģistrēties SALTO-YOUTH centra tīmekļa vietnē.

Mācībās tika aplūkotas stresa un dzīves grūtību sekas, īpaši pašreizējās pandēmijas ietekmē. Izpētīsim emocionālās un garīgās pārvaldības metodes gan jaunatnes darbiniekiem, gan jauniešiem. Aplūkosim pandēmijas garīgās un emocionālās sekas jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem, kā arī metodes, kas palīdz izteikt emocijas, lai tiktu galā ar trauksmi, bailēm un vientulību.

Katra mācību sesija sastāv no četrām daļām:
  • dalībnieki tiek iepazīstināti ar tēmu interaktīvā 3 stundu sesijā tiešsaistē (ar pārtraukumu) no rīta;
  • rīta beigās dalībnieki saņem uzdevumu veikt bezsaistē;
  • treneri ir pieejami konsultācijām / mentoriem pēcpusdienā par tēmu un doto uzdevumu. Konsultācijas notiek mazās grupās vai individuāli, atbilstoši vajadzībām.
  • Pēcpusdienas beigās notiek 1,5 h pārskata sesija, lai dalītos praktiskajos uzdevuma rezultātos, lai padziļinātu no rīta apgūto un noslēgtu mācību procesu.
Dalīties
Translate »