Starptautisks seminārs par tiešsaistes mācībām jaunatnes jomā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina līdz 17. februārim pieteikties starptautiskam semināram par tiešsaistes mācībām jaunatnes jomā “Tiešsaistes mācīšanās Eiropas Jaunatnes gadā”, kas notiks no 2023 .gada 28. līdz 31. martam Grieķijā.

Pandēmija ir veicinājusi tiešsaistes mācību izmantošanu jaunatnes jomā. HOP tiešsaistes mācību platforma ir bijis nozīmīgs rīks valstu aģentūrām, SALTO centriem un jauniešu organizācijām, lai pandēmijas laikā nodrošinātu iespēju turpināt jauniešu un jaunatnes darbinieku mācības. Šīs iespējas turpina pastāvēt un attīstīties arī pēc pandēmijas. Grieķijas aģentūra organizē semināru, pulcējot dažādas tiešsaistes mācībās ieinteresētās puses, lai izzinātu tiešsaistes mācības jaunatnes jomā un uzlabotu to kvalitāti.

Semināra mērķi:

  • iepazīstināt dalībniekus ar HOP tiešsaistes mācību platformu, kurā iespējams izvietot kursus programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros;
  • izgaismot tiešsaistes mācību jomas vajadzības, šķēršļus un iespējas;
  • dalīties ar labās prakses piemēriem tiešsaistes mācībās;
  • apspriest pētījuma par jaunatnes jomas un neformālās izglītības tiešsaistes un jaukta tipa mācību kvalitātes iezīmēm un formātiem rezultātus;
  • sniegt ieguldījumu tiešsaistes mācību nākotnes stratēģiju veidošanā.

Semināram aicināti pieteikties:

  • valstu aģentūru un SALTO centru darbinieki, kas nodrošina mācību kursus;
  • mācību vadītāji, fasilitatori un tiešsaistes mācību kursu autori, kas veido un fasilitē tiešsaistes mācības;
  • jaunatnes darbinieki un jaunieši, kurus interesē mācīšanās tiešsaistē.

Dalībniekiem jābūt pilngadīgiem un jāspēj labi sazināties angļu valodā.

Pieteikšanās un cita būtiska informācija

Dalība mācībās ir bezmaksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz mācības organizējošā aģentūra (Grieķijas nacionālā aģentūra) un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 17.februārim) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Radās jautājumi?

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Leldi Vaivodi (e-pasts: lelde.vaivode@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »