Starptautisks mācību kurss-darbnīca jaunatnes darbiniekiem par psihoemocionālo labbūtību

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jaunatnes darbiniekus līdz 2024. gada 19. februārim pieteikties mācību kursam-darbnīcai par psihoemocionālo labbūtību. Tā notiks no 11. līdz 14. aprīlim Luksemburgā.

Bailes, stress, nedrošība un neskaidrība – tās ir tikai dažas no lietām, ar ko ikdienas darbā saskaras jaunatnes darbinieki, kas negatīvi ietekmē viņu psihoemocionālo labbūtību. Mācību pamatmērķis ir attīstīt jaunatnes darbinieku un līderu psihoemocionālās labbūtības kompetences, lai tās varētu pielietot gan privātajā dzīvē, gan ikdienas darbā ar jaunatni..

Mācību laikā dalībniekiem būs iespēja:

  • reflektēt par savu personīgo psihoemocionālo labbūtību un izprast to, kā tā ietekmē psihoemocionālo labbūtību darba vidē;
  • sniegt praktiskas zināšanas par to, kā individuāli parūpēties par savu psihoemocionālo labbūtību, nodrošinot optimālāku līdzsvaru un vairāk kvalitatīvas enerģijas privātajā un profesionālajā dzīvē;
  • pieredzēt, iedvesmot un dalīties ar dažādiem instrumentiem, metodēm un labās prakses piemēriem psihoemocionālās labbūtības jomā.

Mācību kurss ir paredzēts 25 cilvēku lielai grupai, dalībniekiem ir jābūt sasniegušiem vismaz 18 gadu vecumu. Pasākums tiks īstenots angļu valodā.

Dalības maksa

Dalība mācību kursā ir bezmaksas, taču gadījumā, ja pretendents tiks apstiprināts dalībai mācībās, būs jāslēdz sadarbības līgums ar JSPA un jāveic līdzmaksājums 28.46 eiro apmērā.

Biļešu iegādi uz un no pasākuma norises vietu, kā arī ceļojuma apdrošināšanu nodrošinās JSPA, taču mācību saturu, izmitināšanu un ēdināšanu – mācību organizatori.

Pieteikšanās

Pieteikties aicināti jaunatnes darbinieki, jauniešu līderi un mentori. Plašāka informācija par mācībām un to saturu, kā arī pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 19. februārim) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļvietnē. Pretendentu atlases rezultāti tiks izziņoti ne vēlāk kā mēnesi pirms mācību sākuma.

Dalībniekiem pasākuma norises vietā nepieciešams ierasties jau 11.04.2024. līdz plkst. 13.00, savukārt došanās mājup iespējama no 14.04.2024. rīta.

Radās jautājumi?

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Kristīnu Kļimoviču (e-pasts: kristina.klimovica@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »