Starptautiskas mācības par mācīšanās dimensiju programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba projektos

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties starptautiskām mācībām par mācīšanās dimensiju Eiropas Savienības programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba projektos. Mācības notiks no 13. līdz 17. maijam Atēnās, Grieķijā. Iepriekš nepieciešams reģistrēties, līdz 26. martam aizpildot pieteikuma anketu SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Mācību mērķis ir veicināt brīvprātīgā darba projektu kvalitāti, stiprinot mācīšanās dimensiju un uzsverot mācību rezultātu atspoguļošanas un dokumentēšanas nozīmi, izmantojot Youthpass.

Mācībās dalībniekiem būs iespēja:

  • izpētīt mācīšanās nozīmi brīvprātīgā darba projektos;
  • apmainīties ar labās prakses piemēriem, lai atbalstītu brīvprātīgo mācīšanās procesu;
  • izmēģināt dažādus rīkus un metodes, lai atbalstītu pašrefleksijas procesu par mācīšanās rezultātiem;
  • ieviest Youthpass kā atbalsta instrumentu programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba projektos;
  • stiprināt mentoru lomu kvalitatīvas mācību pieredzes veicināšanā brīvprātīgajiem.

Mācību darba valoda – angļu.

Pieteikšanās

Līdz 26. martam pieteikties aicināti programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba projektu īstenotāji, jaunatnes darbinieki, kas iesaistīti brīvprātīgā darba aktivitāšu organizēšanā, un  brīvprātīgo mentori. Vairāk informācijas par mācībām un pieteikšanās anketu iespējams atrast SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Dalības maksa

Dalība mācībās ir bez maksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz mācības organizējošā aģentūra (Grieķijas valsts aģentūra) un JSPA.

Radās jautājumi?

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļvietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas vecāko projektu vadītāju Agiju Lāci (e-pasts: agija.lace@jaunatne.gov.lv, tālr. +371  67358064).

Dalīties
Translate »