Starptautiska projektu darbnīca “Europe Goes Local Project Lab”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pašvaldību darbā ar jaunatni iesaistītos un nevalstisko organizāciju pārstāvjus pieteikties starptautiskai projektu darbnīcai “Europe Goes Local Project Lab”, kas norisināsies no 2022.gada 19.oktobra līdz 21.oktobrim Bonnā, Vācijā.

Projektu darbnīca ir starptautiskas mācības un tīklošanās pasākums, lai izzinātu un stiprinātu programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” (ESK) piedāvātās iespējas jaunatnes darba attīstībai vietējā līmenī.

Mācību galvenie uzdevumi:

  • informēt par “Erasmus+” un ESK sniegtajām iespējām un to pielietošanu darbā ar jaunatni;
  • apmainīties labās prakses pieredzē par īstenotajiem projektiem programmu ietvaros jaunatnes darba attīstībai vietējā līmenī;
  • atbalstīt sadarbības veidošanu un tīklošanos;
  • attīstīt projektu idejas;
  • sniegt atbalstu un informāciju projektu izstrādē un veidošanā.

Pieteikšanās (līdz 05.09.2022.) un vairāk informācijas SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē. Projektu darbnīca tiek īstenota stratēģiskās partnerības “Europe Goes Local” ietvaros.

Dalības maksa:

Dalība mācībās ir bez maksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz starptautisko mācību organizējošā aģentūra un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Agnesi Kārkliņu, e-pasts: agnese.karklina@jaunatne.gov.lv, tālr. +371 67251180

Dalīties
Translate »