Starptautiska konference par jauniešu mentālo veselību

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina līdz 17. aprīlim pieteikties starptautiskai konferencei par jauniešu mentālo veselību. Tā norisināsies no 22. līdz 25. maijam Algarvē, Portugālē. Vai Tu zini, kā darbs ar jaunatni var veicināt jauniešu labbūtību? Piesakies šim starptautiskajam pasākumam un gūsti iedvesmu jaunām idejām, metodēm un pieejām, lai veicinātu jauniešu mentālo veselību! Dalībai aicinām pieteikties komandu – jaunatnes darbinieks un 1-2 jaunieši.

Šajā pasākumā Tu uzzināsi:

  • kā rūpēties par savu un citu mentālo veselību;
  • kādas prasmes nepieciešamas mentālās veselības veicināšanai;
  • kā rūpēties par savu labbūtību;
  • kā veicināt citu cilvēku labbūtību;
  • kādas metodes izmantot darbā ar jaunatni, lai veicinātu jauniešu mentālo veselību.

Konferences laikā tiks piedāvātas dažādas tematiskās darbnīcas gan jaunatnes darbiniekiem, gan jauniešiem. Konferences programmas izstrādē ir aktīvi iesaistīti jaunieši no dažādām valstīm. Arī konferences norisē tiek plānots izmantot pieeju vienaudzis-vienaudzim.

Dalībnieku profils un pieteikšanās

Dalībai konferencē tiek aicināta pieteikties komanda – 1 jaunatnes darbinieks un 1-2 jaunieši vecumā no 16-24 gadiem. Ja jaunietis ir jaunāks par 18 gadiem, dalībai pasākumā būs nepieciešama vecāku piekrišana. Atbildību par jaunieša dalību pasākumā jāuzņemas organizācijai, kuru jaunietis pārstāv!

Pieteikšanās līdz 17. aprīlim aizpildot elektronisku pieteikumu. Pieteikums jāaizpilda jaunatnes darbiniekam, kā vienu kopīgu pieteikumu savai komandai.

Pasākums tiek organizēts ilgtermiņa stratēģiskās partnerības “Mental Health in Youth Work” ietvaros. Vairāk informācijas par šo ilgtermiņa stratēģisko partnerību pieejama šeit.

Dalības maksa

Dalība pasākumā ir bez maksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz pasākumu organizējošās aģentūras un JSPA.

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Radās jautājumi?

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas vecāko projektu vadītāju Janu Priednieci, e-pasts: jana.priedniece@jaunatne.gov.lv, tālr.: +371  67356258

Dalīties
Translate »