Seminārs Lietuvā par mentoringu programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties starptautiskam semināram par mentoringu programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros, kas norisināsies no 25. aprīļa līdz 29. aprīlim Viļņā, Lietuvā. Iepriekš nepieciešams reģistrēties, līdz 26. februārim aizpildot pieteikuma anketu SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Par mācībām

Mācību mērķis ir palielināt izpratni par kvalitatīvu mentoringu programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” mentoriem un projektu koordinatoriem.

Semināra piedāvājums:

  • tīklošanās ar profesionāļiem mentoringa jomā no visas Eiropas;
  • dalīšanās ar labās prakses piemēriem un resursiem;
  • izaicinājumu risināšana mentoringa jomā;
  • turpmākās darbību, lai strādātu un atbalstītu cits citu, noteikšana.

Pieteikšanās

Aicinām pieteikties programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgo mentorus, projektu koordinatorus, cilvēkus, kas koordinē brīvprātīgos un veicina viņu mācīšanās procesu, personas, kas izstrādā rīkus un resursus par mentoringu. Seminārā piedalīties var kā jaunpienācēji, tā pieredzējuši mentori. Mācībām iepriekš nepieciešams reģistrēties, līdz 26. februārim aizpildot pieteikuma anketu SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Dalības maksa un cita būtiska informācija

Dalība mācībās ir bezmaksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz mācības organizējošā aģentūra (Lietuvas nacionālā aģentūra) un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Darba valoda – angļu.

Vairāk informācijas par mācībām iespējams atrast SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē, savukārt biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “Salto resursu centrs”.

Radās jautājumi?

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu vadītāju Agiju Lāci, e-pasts: agija.lace@jaunatne.gov.lv, tālr. +371  67358064.

Dalīties
Translate »