Partnerību veidošanas aktivitāte organizācijām, kuras strādā ar jauniešiem NEET situācijā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties partnerību veidošanas aktivitātei par iekļaušanas tēmu. Tā notiks no 13.-15. jūnijam Malmē, Zviedrijā. Šīs aktivitātes mērķis ir sniegt iespēju pašvaldībām un nevalstiskajām organizācijām, kuras strādā ar jauniešiem NEET situācijā, dalīties pieredzē un veidot partnerības “Erasmus+” projektu izstrādei.

Atrašanās ārpus izglītības sistēmas un darba tirgus jaunībā atstāj nopietnas sekas gan individuālā līmenī, gan uz sabiedrību kopumā kā īstermiņā, tā ilgtermiņā. Kā mēs kopā varam mainīt šo situāciju un sniegt jauniešiem NEET situācijā jaunas nākotnes iespējas? Programma “Erasmus+” ir instruments iekļaušanai un pārmaiņu radīšanai, ja veidojam sadarbības tīklu un kopīgas atbalsta iespējas jauniešiem NEET situācijā.

Par mācībām

Šī pasākuma mērķis ir sniegt iespēju pašvaldībām un nevalstiskajām organizācijām, kuras strādā ar jauniešiem NEET situācijā, dalīties pieredzē un veidot partnerības “Erasmus+” projektu izstrādei. Pasākuma laikā jums būs iespēja paplašināt savas zināšanas par atbalsta sniegšanu jauniešiem NEET situācijā, kā arī gūt labāku izpratni par to, kā projekti var veicināt jauniešu attīstību.

Pasākumu organizē Zviedrijas aģentūra sadarbībā ar JSPA Stratēģiskās partnerības iekļaušanas jomā ietvaros.

Pasākuma ietvaros plānots:

  • prezentēt veiksmīgus jauniešu apmaiņu, jaunatnes darbinieku mobilitātes projektus;
  • organizēt pieredzes apmaiņas vizītes;
  • sniegt iespēju pieredzes apmaiņai potenciālo partneru starpā jauniešu apmaiņu projektu veidošanā;
  • veicināt partnerību veidošanu nākotnes sadarbībai organizāciju starpā.

Mērķgrupa:

  • dalībnieki, kuri strādā ar jauniešiem NEET situācijā, un kuri ir ieinteresēti “Erasmus+” projektu veidošanā šiem jauniešiem;
  • vēlams ar zināšanām vai pieredzi par “Erasmus+” 1. pamatdarbības (KA1) projektiem;
  • dalībnieki, kuru dalību šajās mācībās atbalsta viņu pārstāvētās organizācijas un kuru jaunieši ir ieinteresēti starptautisku projektu organizēšanā.

Mācību norise un pieteikšanās

  1. Ierašanās 12.06.2023. (atklāšanas vakariņas);
  2. mācību noslēgums 15.06.2023. (pēc pusdienām);
  3. došanās mājup – 16.06.2023.

Vairāk informācijas un pieteikšanās dalībai pasākumā (līdz 27. aprīlim) SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē. Dalībnieku atlases termiņš: 19. maijs.

Dalības maksa

Dalība mācībās ir bezmaksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz mācības organizējošā aģentūra (Zviedrijas nacionālā aģentūra) un JSPA.

Radās jautājumi?

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas vecāko projektu vadītāju Janu Priednieci (tālr. 67356258, e-pasts: jana.priedniece@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »