Mācību apmeklējums par darbu ar jaunatni vietējā mērogā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jaunatnes darbiniekus, jauniešu līderus, jaunatnes politikas veidotājus un pašvaldību pārstāvjus līdz 16.aprīlim pieteikties mācību apmeklējumam par darbu ar jaunatni vietējā mērogā. Tas notiks no 2023.gada 19. līdz 22. jūnijam Zviedrijā.

Mācību apmeklējuma mērķis ir iepazīties ar darbu ar jaunatni vietējā līmenī Gēteborgā, Zviedrijā, īpašu uzmanību pievēršot tam, kā paši jaunieši vada un organizē brīvā laika aktivitātes jauniešiem Gēteborgas pašvaldībā.

Mācību apmeklējuma laikā dalībniekiem būs iespēja:

  • iepazīt vietēja līmeņa darbu ar jaunatni Gēteborgā, Zviedrijā;
  • iepazīties ar Gēteborgas darba ar jaunatni sistēmu;
  • tikties ar Gēteborgas pašvaldības pārstāvjiem;
  • piedalīties pieredzes apmaiņā par to, kā darbā ar jaunatni tiek izmantotas brīvā laika aktivitātes;
  • apmeklēt jauniešu centrus un satikt vietējos jaunatnes darbiniekus un jauniešus, kas piedalās brīvā laika pavadīšanas aktivitāšu programmās.

Tāpat arī dalībnieki tiks iepazīstināti ar stratēģiskās partnerības “Europe Goes Local” izstrādāto Eiropas hartu darbam ar jaunatni vietējā līmenī, kā arī diskutēs par to, kā veicināt nākotnes sadarbību Eiropas jaunatnes programmu (“Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”) ietvaros.

Ar mācību vizītes plānoto programmu ir iespējams iepazīties SALTO resursu centra tīmekļa vietnē. Šis mācību apmeklējums notiek “Europe Goes Local” stratēģiskās partnerības ietvaros un tā mērķis ir uzlabot vietējā mēroga darba ar jaunatni kvalitāti, daloties labās prakses piemēros.

Pieteikšanās un dalības maksa

Dalība mācībās ir bezmaksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz mācības organizējošā aģentūra (Zviedrijas nacionālā aģentūra) un JSPA.

Mācībām aicināti pieteikties jaunatnes darbinieki, jauniešu līderi, jaunatnes politikas veidotāji, pašvaldību pārstāvji. Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 16.aprīlim) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Radās jautājumi?

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Leldi Vaivodi (e-pasts: lelde.vaivode@jaunatne.gov.lv).

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Dalīties
Translate »