Mācības Vācijā par darbu ar jaunatni digitālajā vidē

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) līdz 3. aprīlim aicina darbā ar jaunatni iesaistītos pieteikties mācībām “Digitālā jaunatnes darba spēks” (“Power of Digital Youth Work“). Mācības plānotas divās daļās – no 26. līdz 28. aprīlim tiešsaistē un no 15. līdz 19. maijam Vācijas pilsētā Leipcigā.  

Mācību mērķis

Uzlabot jaunatnes darbinieku digitālās prasmes, pārliecību un zināšanas veiksmīgākai digitālo rīku integrēšanai savā ikdienas darbā gan no kvalitātes, gan satura aspekta. Mācību laikā tiks apzināta digitālās transformācijas nozīme jaunatnes darbā. Dalībniekiem būs iespēja apzināt digitālo jaunatnes darbu no dažādiem aspektiem, iepazīt piemērotākos rīkus, metodes un aktivitātes. Papildus plānots attīstīt dalībnieku kritisko un radošo domāšanu, uzklausīt labās prakses piemērus, u.c.

Mācības tiks organizētas 3 posmos

  1. Sagatavošanās – dalībnieki tiks nodrošināti ar materiāliem un tiešsaistes sesiju darba platformu, ko iepazīt un izpētīt pirms mācību sākuma.
  2. Mācības – tiešsaistē (aprīlī – tiešsaistes mācīšanās vides pieredze, labās un sliktās prakses piemēri, ideju ģenerēšana nākotnes projektiem) un klātienē (maijā – dalībnieku tīklošanās, tiešsaistes satura izveide, jaunu aktivitāšu un rīku iepazīšana) daļa.
  3. Noslēguma daļa – jaunatnes darbinieku tīkla izveide savstarpējam atbalstam.

Ja Covid-19 epidemioloģiskās drošības ierobežojumu dēļ būs ierobežota ceļošana, organizatoriem ir tiesības organizēt mācības tiešsaistes formātā.

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 3. aprīlim) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē šeit.

Dalīties
Translate »