Mācības Ungārijā par iekļaujošiem brīvprātīgā darba projektiem

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties starptautiskām mācībām par iekļaujošiem brīvprātīgā darba projektiem programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros, kas norisināsies no 22. maija līdz 26. maijam Budapeštā, Ungārijā. Iepriekš nepieciešams reģistrēties, līdz 27. martam aizpildot pieteikuma anketu SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Mācību mērķis ir palielināt izpratni par iespējām, ko brīvprātīgais darbs programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros var piedāvāt jauniešiem ar ierobežotām iespējām.

Mācību kursa laikā būs iespējams:

  • Uzzināt, ko starptautiskā sadarbība var sniegt organizācijai un jauniešiem ar ierobežotām iespējām;
  • Izpētīt programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” finansēšanas iespējas un atbalstu iekļaušanai;
  • Iemācieties soli pa solim izstrādāt brīvprātīgā darba projektu (nosūtīšana vai uzņemšana, individuāli vai grupā, starptautiskā vai nacionālā mērogā);
  • Apzināt dažādus resursus, kas pieejami brīvprātīgajam darbam un iekļaušanai;
  • Iedvesmotie no citu dalībnieku pieredzes.

Aicinām pieteikties jaunatnes darbiniekus, jaunatnes līderus, jaunatnes projektu īstenotājus, sociālos darbiniekus, darbā ar jaunatni iesaistītos, kas strādā ar iekļaušanas jautājumiem vai bēgļiem un kam nav iepriekšējas pieredzes, īstenojot brīvprātīgā darba projektus programmā “Eiropas Solidaritātes korpuss”.

Svarīgi:

  • Divas nedēļas pirms pasākuma notiks 2 stundu sagatavošanas sanāksme tiešsaistes platformā Zoom;
  • Mācības tiek organizētas, ievērojot iekļaušanas principu un ļaujot piedalīties personām ar invaliditāti, personām no attāliem reģioniem u.c. ierobežotām iespējām (par atbalsta iespējām sazinieties ar SALTO Inclusion tony@salto-youth.net);
  • Dalībnieki tiks izmitināti divvietīgās istabās, taču nepieciešamības gadījumā iespējams noorganizēt vienvietīgu istabu.

Dalības maksa:

Dalība mācībās ir bezmaksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz mācības organizējošā aģentūra (Ungārijas nacionālā aģentūra) un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Darba valoda – angļu.

Vairāk informācijas par mācībām iespējams atrast SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām.

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu vadītāju Agiju Lāci, e-pasts: agija.lace@jaunatne.gov.lv, tālr: +371  67358064.

Dalīties
Translate »