Mācības programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba projektu īstenošanas jaunpienācējiem

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties starptautiskām mācībām jaunpienācējus Eiropas Savienības (ES) programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba projektu īstenošanā. Mācības norisināsies no 3. jūnija līdz 7. jūnijam Salonikos, Grieķijā. Iepriekš nepieciešams reģistrēties, līdz 5. aprīlim aizpildot pieteikuma anketu.

Mācībās dalībniekiem būs iespēja:

  • uzzināt, kādas priekšrocības, organizācijai un jauniešiem ar ierobežotām iespējām var sniegt starptautiskā sadarbība;
  • izpētīt programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” finansēšanas iespējas un atbalstu ar iekļaušanu saistītajos jautājumos;
  • iemācīties soli pa solim izstrādāt brīvprātīgā darba projektu (nosūtīšana vai uzņemšana, individuāli vai grupā, starptautiski vai vietējā mērogā);
  • atklāt dažādus resursus, kas pieejami brīvprātīgā darba un iekļaušanas atbalstam;
  • iedvesmoties no labās prakses piemēriem un citiem dalībniekiem.

Mācību noslēgumā dalībnieki būs gatavi uzsākt brīvprātīgā darba projekta plānošanu un organizēšanu jauniešiem ar ierobežotām iespējām. Mācību darba valoda – angļu.

Pieteikšanās

Aicinām pieteikties jaunatnes darbiniekus, sociālos darbiniekus u.c. personas:

  • kas nekad nav īstenojuši brīvprātīgā darba projektus programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros;
  • kas strādā ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām, piemēram, jauniešiem no nelabvēlīgas vides, jauniešiem, kas saskaras ar sociālajiem, ekonomiskajiiem, ģeogrāfiskajiem šķēršļiem, kultūras atšķirībām, kam ir veselības problēmas, funkcionālie traucējumi, mācīšanās grūtības, kas saskaras ar diskrimināciju vai kas ir bēgļi, u.tml.

Pieteikties mācībām iespējams, līdz 5. aprīlim pieteikuma anketu SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Dalības maksa

Dalība mācībās ir bezmaksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz mācības organizējošā aģentūra (Grieķijas valsts aģentūra) un JSPA.

Radās jautājumi?

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļvietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas vecāko projektu vadītāju Agiju Lāci (e-pasts: agija.lace@jaunatne.gov.lv, tālr. +371 67358064).

Dalīties
Translate »