Mācības par jauniešu līdzdalības veicināšanu (krievu valodā)

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties mācību kursam par jauniešu līdzdalības veicināšanu vietējā un starptautiskā mērogā, kas norisināsies no 2. līdz 6. novembrim Lietuvā. Pieteikšanās mācībām līdz 7. oktobrim.

Kurss tiek organizēts krievu valodā, jo patreiz Eiropā ir palielinājies krievvalodīgo jauniešu skaits, taču trūkst kvalitatīvu starptautisko mācību darbā ar jaunatni iesaistītajiem, kas ikdienā saskaras tieši ar krievvalodīgajiem jauniešiem, kā ari paši nav spējīgi iesaistīties apmācībās angļu valodā.

Mācību kursa mērķi ir:

  • izprast jauniešu mainīgo vidi un jauniešu līdzdalības ietekmi;
  • atspoguļot krievvalodīgo jauniešu līdzdalības situāciju, kā arī saprast, kā vēl vairāk vicināt viņu līdzdalību;
  • dalīties ar pieredzi un metodēm ko izmantot jaunatnes darbā;
  • radīt labvēlīgu vidi starptautisku sadarbības projektu attīstīšanai;
  • izprast mediju lietotprasmi un tās ietekmi uz jauniešiem.

Mācību kursam aicināti pieteikties jaunatnes darbinieki, līderi, jaunatnes politikas veidotāji, brīvprātīgo mentori, NVO pārstāvji. Mācību kursa dalībniekam ir brīvi jāpārvalda krievu valoda un ikdienā jāstrādā ar krievvalodīgajiem jauniešiem.

Mācību kurss tiks īstenots iekļaujošā un interaktīvā veidā, balstoties uz eksperimentālās mācīšanās un neformālās izglītības principiem

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 07. oktobrim) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Dalības maksa:

Dalība mācībās ir bez maksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz starptautisko mācību organizējošā aģentūra un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Kristīnu Kļimoviču (e-pasts: kristina.klimovica@jaunatne.gov.lv).

 

Informējam, ka šī pasākuma laikā ir iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi JSPA, aicinām ieskatīties tīmekļa vietnes sadaļā “Privātuma politika”.

Dalīties
Translate »