Mācības par jauniešu apmaiņas projektiem “BiTriMulti” Lihtenšteinā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina līdz 11.martam pieteikties mācībām par jauniešu apmaiņām “BiTriMulti”, kas notiks Lihtenšteinā no 2023.gada 1. līdz 5. maijam. Dalībniekiem iepriekš nepieciešams pieteikties, līdz 11.martam aizpildot pieteikuma anketu SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Mācības sniegs atbalstu pirmā programmas “Erasmus+” jauniešu apmaiņas projekta pieteikuma sagatavošanā. Mērķis ir piedāvāt starptautisku mācīšanās pieredzi, kas ļaus gūt pārliecību par savām spējām organizēt jauniešu apmaiņu projektu. Dalībnieki tiks iepazīstināti ar visiem kvalitatīva jauniešu apmaiņas projekta sagatavošanas un īstenošanas posmiem. Mācības paredzētas jaunpienācējiem, kas nekad iepriekš nav organizējuši jauniešu apmaiņu vai citus “Erasmus+” projektus.

Mācību mērķi ir:

  • sniegt ieskatu “Erasmus+” jaunatnes programmā, koncentrējoties uz jauniešu apmaiņas projektiem;
  • parādīt, kā jaunieši paši var iesaistīties šādu projektu plānošanā un īstenošanā;
  • nodrošināt mācīšanās pieredzi individuāli un grupā, piedaloties jauniešu apmaiņas projekta izstrādes simulācijā;
  • attīstīt nepieciešamās zināšanas, prasmes un attieksmes, lai organizētu jauniešu apmaiņu, balstoties neformālās izglītības metodēs un principos, un Eiropas Savienības jaunatnes programmu kvalitātes standartos;
  • ļaut dalībniekiem reflektēt par mācīšanos, izmantojot “Youthpass” sertifikātu – rīku neformālās izglītības atzīšanai jaunatnes jomā;
  • radīt iespēju satikt potenciālus sadarbības partnerus un veidot kontaktus ar citu valstu pārstāvjiem.

Pieteikties aicināti jaunatnes darbinieki, jauniešu līderi, jaunatnes projektu vadītāji, kuri:

  • ikdienā strādā ar jauniešiem un vēlas sagatavot jauniešu apmaiņas projekta pieteikumu;
  • nekad iepriekš nav organizējuši jauniešu apmaiņu vai citus “Erasmus+” projektus;
  • spēj labi sazināties angļu valodā (mācības notiks angliski).

Mācībās plānota mācīšanās darot, kas sastāvēs no simulācijas uzdevuma, darbnīcām, informēšanas sesijām, aktivitātēm grupas dinamikas uzlabošanai, kā arī izvērtējuma mācību noslēgumā.

Pieteikšanās un dalības maksa:
Dalība mācībās ir bezmaksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz mācības organizējošā aģentūra (Lihtenšteinas nacionālā aģentūra) un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 11.martam) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Leldi Vaivodi (e-pasts: lelde.vaivode@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »