Mācības “Mentālā veselība darbā ar jaunatni”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina līdz 6. novembrim pieteikties mācībām Somijā “Mentālā veselība darbā ar jaunatni”, kas norisināsies no 12. līdz 16. decembrim.

Šajās mācībās būs iespēja uzlabot zināšanas un izpratni par:

  • mentālo veselību kā pozitīvu resursu un prasmi, kuru mēs varam iemācīt, atbalstīt un stiprināt;
  • rīkiem, kas var veicināt jauniešu mentālo veselību;
  • kā izrādīt rūpes par jaunieti, atbalstīt jaunieti un kur nepieciešamības gadījumā meklēt palīdzību;
  • jūsu kā jaunatnes darbinieka lomu jauniešu mentālās veselības veicināšanā;
  • kā plānot un attīstīt jaunatnes organizāciju, lai atbalstītu jauniešu psihoemocionālo labbūtību.

Dalībnieki mācību laikā tiks informēti arī par Eiropas Savienības jaunatnes programmu iespējām un to, kā tās var izmantot prasmju attīstīšanā un darbā ar jaunatni. Mācībās netiks runāts par mentālās veselības problēmu risināšanu un terapijas metodēm. Galvenais šo mācību fokuss ir uz darba ar jaunatni preventīvo lomu jauniešu mentālās veselības veicināšanā.

Mācībām aicināti pieteikties:

  • Profesionāli vai brīvprātīgi jaunatnes darbinieki vecumā virs 18 gadiem, kuri regulāri tiešā veidā strādā ar jauniešiem, kā arī nodrošina aktivitātes un/vai projektus jauniešiem vietējā vai reģionālā līmenī.
  • Ja nav pārstāvēta jaunatnes organizācija, ikdienā netiek strādāts ar jauniešu grupām un ir tikai personiska interese par mācību tēmu, dalībai šajās mācībās netiks apstiprināta.

Pieteikšanās dalībai mācībās līdz 6.novembrim, aizpildot pieteikšanās anketu SALTO resursu centra tīmekļa vietnē.

Dalības maksa:

Dalība mācībās ir bez maksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums 28,46 eur apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz starptautisko mācību organizējošā aģentūra un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas vecāko projektu vadītāju Janu Priednieci, e-pasts: jana.priedniece@jaunatne.gov.lv, tālr. +371  67356258.

 

Informējam, ka šī pasākuma laikā ir iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi JSPA, aicinām ieskatīties tīmekļa vietnes sadaļā “Privātuma politika”.

Dalīties
Translate »