Mācības Grieķijā “Krīzes situāciju vadība brīvprātīgā darba projektos”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties mācībām “Krīzes situāciju vadība brīvprātīgā darba projektos”, kas norisināsies no 31. janvāra līdz 4. februārim Hanijā (Krētā), Grieķijā. Mācībām nepieciešams iepriekš reģistrēties, līdz 3. janvārim aizpildot pieteikuma anketu SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Mācību mērķis ir apzināt, kā brīvprātīgā darba projektu laikā var vadīt krīzes situācijas, un sniegt iespēju apmainīties ar pieredzi, zināšanām un labās prakses piemēriem.

Mācību kursa laikā tiks apskatīti šādi jautājumi:

  1. Kas ir krīzes vadība brīvprātīgā darba projektos?
  2. Kā krīzes situācijas var ietekmēt brīvprātīgā ieguldījumu projektā un kā tās var ietekmēt projekta kvalitāti?
  3. Kā organizācijas var pārvarēt krīzes situācijas brīvprātīgā darba projekta laikā?

Šis mācību kurss piedāvā:

  • apspriest iespējamās krīzes situācijas un definēt iespējamos draudus brīvprātīgā darba projektu uzņemšanas laikā;
  • konkrētu piemēru izpēti un vingrinājumus ar reāli notikušām krīzes situācijām;
  • izpētīt to organizāciju lomu un pienākumus, rīkus un metodes, ko izmanto krīzes situāciju mazināšanai
  • dalīties ar krīzes situāciju pārvarēšanas piemēriem brīvprātīgo uzņemošajās organizācijās;
  • krīzes situāciju vadības plāna izstrādi.

Dalībniekiem būs iespēja saņemt “Youthpass” sertifikātu, un tie tiks iepazīstināti ar ETS kompetenču modeli jaunatnes darbinieku darbam starptautiskā mērogā.

Aicinām pieteikties brīvprātīgā darba projektu koordinatorus, brīvprātīgo mentorus, darbā ar jaunatni iesaistītos, pārstāvjus no organizācijām, kas saņēmušas Kvalitātes zīmi un uzņem brīvprātīgos.

Būtiska informācija

Dalība mācībās ir bezmaksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz mācības organizējošā aģentūra (Grieķijas nacionāla aģentūra) un JSPA.

Darba valoda – angļu.

Vairāk informācijas par mācībām iespējams atrast SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē. Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu vadītāju Agiju Lāci, e-pasts: agija.lace@jaunatne.gov.lv, tālr. +371  67358064.

 

Informējam, ka šī pasākuma laikā ir iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi JSPA, aicinām ieskatīties tīmekļa vietnes sadaļā “Privātuma politika”.

Dalīties
Translate »