Konference “SoliDARE” programmā “Eiropas Solidaritātes korpuss” iesaistītajām organizācijām

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina programmā “Eiropas Solidaritātes korpuss” iesaistītajām organizācijām pieteikties starptautiskai konferencei “SoliDARE”, kas norisināsies no 18. septembra līdz 22. septembrim Prāgā, Čehijā. Konferencei iepriekš nepieciešams reģistrēties, līdz 31. maijam aizpildot pieteikuma anketu SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Par konferenci

Eiropas līmeņa konferences “SoliDARE” mērķis ir atbalstīt un vienot programmā “Eiropas Solidaritātes korpuss” iesaistītās organizācijas un jauniešu līderus, kas īsteno solidaritātes projektus.

Konferences mērķi ir:

  • nodrošināt telpu sadarbības tīklu un nākotnes partnerību veidošanai;
  • sniegt iedvesmu;
  • veidot piederības sajūtu programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” kopienai.

Pasākuma ietvaros dalībniekiem būs iespēja:

  • uzklausīt ekspertus;
  • apmainīties ar risinājumiem un izaicinājumiem, ar kuriem saskaras organizācijas, īstenojot programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” atbalstītos pasākumus;
  • sniegt ieguldījumu programmas attīstībā, daloties savā pieredzē, vēlmēs, vajadzības un priekšlikumos.

Pasākumā tiks apvienota pieredzes apmaiņa un kopienas veidošana starp organizācijām, neformālām grupām un jauniešiem. Darba valoda – angļu.

Konferences programma:

  1. Ierašanās diena: 18.09.2023.
  2. Darbošanās dienas: 19.-21.09.2023.
  3. Izbraukšanas diena: 22.09.2023.

Pieteikšanās un dalības maksa

Aicinām līdz 31. maijam pieteikties organizāciju, kam iegūta kvalitātes zīme (jebkura loma), projektu vadītājus un komandas locekļus, kas iesaistīti brīvprātīgā darba projektu īstenošanā, un jauniešus, kas iesaistīti solidaritātes projektu vadībā (projekta koordinatorus vai komandas locekļus). Vairāk informācijas par mācībām, kā arī pieteikšanās anketu iespējams atrast SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Dalība mācību vizītē ir bez maksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz mācības organizējošā aģentūra (Čehijas valsts aģentūra) un JSPA.

Radās jautājumi?

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami tīmekļvietnes sadaļā “SALTO Resursu centrs”.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu vadītāju Agiju Lāci, e-pasts: agija.lace@jaunatne.gov.lv, tālr. +371  67358064.

Dalīties
Translate »