Komunikācijas akadēmija

Pasākuma datums
26.  - 28.  oktobris,  2021
Pieteikuma laiks
reģistrācija līdz 19.09.2021
Norises vieta
tiešsaistē
Kategorija

 

No 26. – 28. oktobrim tiešsaistē notiks mācību kurss “Komunikācijas akadēmija”. Lai sabiedrība labāk apzinātos  programmas “Erasmus+” projekta rezultātus un mācītos no tiem, ir svarīgi izpētīt veiksmīgas un efektīvas komunikācijas elementus. Kā apkopot un pasniegt rezultātus, lai tie būtu viegli saprotami, novērtējami un tālāk nodoti galvenajām mērķgrupām/ieinteresētajām personām? Dalībai mācībās līdz 19. septembrim nepieciešams pieteikties SALTO-YOUTH Resursu centra tīmekļa vietnē.

 

Mācības kursa galvenie mērķi:

  • dalībnieku izpratnes palielināšana par komunikācijas lomu kā svarīgu projekta sastāvdaļu;
  • dalībnieku prasmju attīstīšana, lai komunikācijas aktivitātes būtu viegli pārnesamas “Erasmus+” projektos;
  • dalībnieku prasmju palielināšana, lai sasniegtu atbilstošas ​​mērķa grupas, lai nodrošinātu pareizu redzamību un izplatīšanu;
  • vienkārši lietojamu un efektīvu saziņas rīku prezentācija;
  • dalībnieki tiks iepazīstināti ar jaunākajām komunikācijas tendencēm, īpašu uzmanību pievēršot digitalizācijai.

Mācību laikā paredzēts sagatavot īsu videoklipu, saprast kāda nozīme ir fotoattēliem projektā, prezentēt videoklipa/fotoattēla saturu, kā arī dalīties pieredzē.

 

Dalībnieku profils:

“Erasmus+” projektu īstenotāji neatkarīgi no nozares: jaunatnes darbinieki, jauniešu vadītāji, projektu vadītāji, skolu vai universitāšu skolotāji, izglītības profesionāļi no iestādēm un organizācijām, kas īsteno apstiprinātos “Erasmus+” mobilitātes un stratēģiskās partnerības projektus.

 

Darba valoda (-as): Angļu

Dalīties
Translate »